Apple iPhone 13 Pro

Odborné recenzie, testy a hodnotenia

Hodnotenie tomsguide.com Automatický preklad overený editorom

iPhone 13 Pro je jedným z najvýkonnejších telefónov vôbec. Napriek väčšiemu hrboľu fotoaparátu a chýbajúcemu Touch ID je najnovší iPhone šelmou s hviezdnym displejom a vynikajúcimi fotoaparátmi. Je tiež o 100 dolárov lacnejší ako rovnako pôsobivý iPhone 13 Pro Max.

Nádherný a jasný 120 Hz displej

Neuveriteľný výkon

Veľkolepé kamery

Výrazne vylepšená výdrž batérie

Rýchle nabíjanie obmedzené na 20W

4K ProRes video obmedzené na 256 GB a viac

Citované dňa 26. 8. 2022 z webovej adresy <https://www.tomsguide.com/reviews/iphone-13-pro>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie techradar.com Automatický preklad overený editorom

iPhone 13 Pro je jedným z najlepších smartfónov roku 2021, aj keď toho tak trochu nerobí dosť na to, aby zaručil upgrade z 12 Pro. Výdrž batérie je najlepšia, akú sme videli v Apple Pro iPhone, a tiež dostanete špičkový výkon, skvelý balík fotoaparátu a super plynulú obrazovku s frekvenciou 120 Hz. Aj keď samostatne žiadna z aktualizácií pre rok 2021 nie je obrovská, pridávajú toho toľko, aby ponúkli fantastický zážitok zo smartfónu.

Skvelý výkon

Silná výdrž batérie

Zaujímavý režim makrofotografie

Menšie zmeny dizajnu

Veľmi drahý

4K ProRes obmedzené na 128GB

Citované dňa 26. 8. 2022 z webovej adresy <https://www.techradar.com/reviews/iphone-13-pro-review>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie androidauthority.com Automatický preklad overený editorom

Všetky svoje bláznovstvá iPhone 13 Pro vynahradzuje používateľským zážitkom, ktorý ako najpopulárnejšia séria telefónov na svete nastavuje vysoký štandard pre všetky smartfóny. Plynulosť dosiahnutá spárovaním hardvéru a softvéru je tak dobrá ako čokoľvek iné na trhu, ale väčšinu konkurencie prekonáva zachovaním hodvábne hladkého používateľského zážitku priebehom času. Nadčasový dizajn, neuveriteľný displej a spoľahlivé fotoaparáty dotvárajú balenie a robia z neho jednoduché odporúčanie, ak chcete prejsť na stranu Applu.

Citované dňa 26. 8. 2022 z webovej adresy <https://www.androidauthority.com/iphone-13-pro-review-revisited-3145124/>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie digitaltrends.com Automatický preklad overený editorom

iPhone 13 Pro je najlepší model, ktorý môžete získať v modelovom rade vďaka 120 Hz displeju, vynikajúcemu fotoaparátu, ľahko použiteľnému softvéru a dvojdňovej výdrži batérie.

Do svojej veľkosti balí veľa výkonu

Neuveriteľný výkon fotoaparátu a videa

Batéria s veľmi dlhou výdržou

Plynulá a citlivá 120 Hz obrazovka

Dodáva sa s možnosťou úložiska s kapacitou 1 TB

Žiadne rýchle nabíjanie

Nemá USB-C

Citované dňa 26. 8. 2022 z webovej adresy <https://www.digitaltrends.com/mobile/apple-iphone-13-pro-review/>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie imore.com Automatický preklad overený editorom

Zrátané a podčiarknuté: iPhone 13 Pro je jednoducho najlepší iPhone, ktorý môžete získať, ak chcete všetko, čo Apple práve teraz ponúka v iPhone. S A15 Bionic, LiDAR, kamerovým systémom s tromi objektívmi, 120Hz Displejom ProMotion Super Retina XDR OLED, fotografovaním v makro režime, filmovým režimom a 6 GB RAM je iPhone 13 Pro silou.

Citované dňa 26. 8. 2022 z webovej adresy <https://www.imore.com/iphone-13-pro-review>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie cnet.com Automatický preklad overený editorom

Robustná konštrukcia

Displej ProMotion

3x teleobjektív s optickým zoomom

iOS 15

Je to ťažké

Chýba nastavenie zapnutia pre makrofotografiu

Zárez

Filmový režim je skôr novinkou

Citované dňa 26. 8. 2022 z webovej adresy <https://www.cnet.com/tech/mobile/iphone-13-pro-max-review/>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie techadvisor.com Automatický preklad overený editorom

iPhone 13 Pro je najlepší z úrody Apple 2021 vďaka 120Hz displeju ProMotion, vylepšenému fotoaparátu a dvojdňovej výdrži batérie – ale majte na pamäti, že najlepší konkurenti Androidu stále vyhrávajú v rýchlosti nabíjania výkonu fotoaparátu v slabom svetle.

120Hz ProMotion displej

Fantastický fotoaparát

Vynikajúca výdrž batérie

Pomalé nabíjanie

Nemá always-on displej

Menší zárez veci nezlepšuje

Drahý

Citované dňa 26. 8. 2022 z webovej adresy <https://www.techadvisor.com/article/722723/iphone-13-pro-review-2.html>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie stuff.tv Automatický preklad overený editorom

iPhone 13 Pro je výnimočný fotoaparátom a hoci mešká s mnohými funkciami, robí ich veľmi dobre, ako napríklad makrofotografiu a adaptívne obnovovacie frekvencie. Je to to najlepšie, čo Apple ponúka v podobe smartfónov roku 2021.

Vynikajúci fotoaparát

Celodenná batéria

Ťažký

Citované dňa 26. 8. 2022 z webovej adresy <https://www.stuff.tv/review/apple-iphone-13-pro-review/>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.

Recenzie, hodnotenia a skúsenosti zákazníkov

Zistite, čo si o tomto produkte myslia ľudia, ktorí si ho už zakúpili. Nižšie nájdete odkazy na slovenské a české zákaznícke recenzie produktu Apple iPhone 13 Pro na podstránkach obľúbených e-shopov a porovnávačov. Skontrolujte si ich všetky naraz – rýchlo a jednoducho. Odkazy sa automaticky otvárajú na novej karte.
Hodnotenia zákazníkov e-shopu alza.sk 🇸🇰

Prečítajte si recenzie a skúsenosti zákazníkov, ktorí si produkt Apple iPhone 13 Pro zakúpili na e-shope Alza.sk.

Hodnotenia zákazníkov e-shopu mall.sk 🇸🇰

Prečítajte si recenzie a skúsenosti zákazníkov, ktorí si produkt Apple iPhone 13 Pro zakúpili na e-shope MALL.sk.

Hodnotenia používateľov portálu heureka.sk 🇸🇰

Pozrite si, ako hodnotia produkt Apple iPhone 13 Pro používatelia cenového porovnávača Heureka.sk.

Kategória: Mobily