Asus Chromebook Detachable CM3

Odborné recenzie, testy a hodnotenia

Hodnotenie laptopmag.com Automatický preklad overený editorom

Odnímateľný Chromebook CM3 od spoločnosti Asus nie je najvýkonnejší Chromebook, ale jeho malé rozmery, dlhá výdrž batérie, všestranné vyhotovenie 2v1 a štýlový vzhľad si vás môžu získať.

Citované dňa 08. 1. 2023 z webovej adresy <https://www.laptopmag.com/reviews/asus-chromebook-detachable-cm3>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie mynexttablet.com Automatický preklad overený editorom

ASUS Chromebook CM3 CM3000 Detachable je jeden z mála tabletov so systémom Chrome OS – a je to celkom dobrý tablet. Ponúka solídnu kvalitu vyhotovenia, dobrú 10,5-palcovú obrazovku s podporou stylusu USI a dostatočne dobrý výkon. Páči sa mi, že bude dostávať aktualizácie aj v nasledujúcich rokoch. Súčasťou balenia je kryt s klávesnicou a aktívne pero, čo je príjemný bonus, a prehliadač Chrome na úrovni stolového počítača je jeho najväčšou prednosťou. Bohužiaľ, je trochu príliš drahý.

Citované dňa 08. 1. 2023 z webovej adresy <https://mynexttablet.com/asus-chromebook-cm3-review/>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Kategória: Notebooky