Asus ROG Flow X13

Odborné recenzie, testy a hodnotenia

Hodnotenie techradar.com Automatický preklad overený editorom

Asus ROG Flow X13 (2021) má vážny potenciál, ale bez ROG XG Mobile eGPU nespĺňa štandardy iných zariadení na trhu, najmä keď sú moderné herné notebooky v súčasnosti tak tenké a profesionálne vyzerajúce. Napriek tomu je skvelý, ak chcete mimoriadne drobný herný notebook na cesty.

Citované dňa 10. 1. 2023 z webovej adresy <https://www.techradar.com/reviews/asus-rog-flow-x13>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie pocket-lint.com Automatický preklad overený editorom

Tento 13-palcový ultraprenosný počítač s dizajnom 2v1 je malý, ľahký a podľa nás celkom fascinujúci. Za predpokladu, že si ho kúpite s externým grafickým procesorom XG Mobile ako kompletný balík, potom tu máte skutočného víťaza.

Citované dňa 10. 1. 2023 z webovej adresy <https://www.pocket-lint.com/laptops/reviews/asus/158967-asus-rog-flow-x13-review/>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie digitaltrends.com Automatický preklad overený editorom

ROG Flow X13 je jedinečný herný notebook vďaka unikátnemu eGPU a neuveriteľnej prenosnosti. Napriek niekoľkým zvláštnym dizajnovým rozhodnutiam a priemernej výdrži batérie je ťažké nebyť ohromený tým, koľko výkonu Asus do tohto kompaktného notebooku vtesnal.

Citované dňa 10. 1. 2023 z webovej adresy <https://www.digitaltrends.com/computing/asus-rog-flow-x13-review/>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.

Recenzie, hodnotenia a skúsenosti zákazníkov

Zistite, čo si o tomto produkte myslia ľudia, ktorí si ho už zakúpili. Nižšie nájdete odkazy na slovenské a české zákaznícke recenzie produktu Asus ROG Flow X13 na podstránkach obľúbených e-shopov a porovnávačov. Skontrolujte si ich všetky naraz – rýchlo a jednoducho. Odkazy sa automaticky otvárajú na novej karte.
Hodnotenia zákazníkov e-shopu alza.sk 🇸🇰

Prečítajte si recenzie a skúsenosti zákazníkov, ktorí si produkt Asus ROG Flow X13 zakúpili na e-shope Alza.sk.

Hodnotenia zákazníkov e-shopu mall.sk 🇸🇰

Prečítajte si recenzie a skúsenosti zákazníkov, ktorí si produkt Asus ROG Flow X13 zakúpili na e-shope MALL.sk.

Hodnotenia používateľov portálu heureka.sk 🇸🇰

Pozrite si, ako hodnotia produkt Asus ROG Flow X13 používatelia cenového porovnávača Heureka.sk.

Hodnotenia používateľov portálu heureka.cz 🇨🇿

Pozrite si, ako hodnotia produkt Asus ROG Flow X13 používatelia českej verzie cenového porovnávača Heureka – Heureka.cz.

Kategória: Notebooky