Asus ROG Flow X16

Odborné recenzie, testy a hodnotenia

Hodnotenie trustedreviews.com Automatický preklad overený editorom

Asus ROG Flow X16 je všestranný, pôsobivý notebook s dostatočným herným výkonom, špičkovým displejom a pôsobivou kvalitou klávesnice a reproduktorov. Z tradičných notebookov však získate vyšší výkon, konektivita by mohla byť lepšia a tento notebook sa trochu príliš zahrieva

Citované dňa 10. 1. 2023 z webovej adresy <https://www.trustedreviews.com/reviews/asus-rog-flow-x16>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie notebookcheck.net Automatický preklad overený editorom

ROG Flow X16 presvedčí ako jedinečný hráčsky počítač 2v1 svojím vysokým výkonom, premysleným systémom chladenia a jasným mini-LED displejom – nielen v hrách, ale aj pri všetkých multimediálnych úlohách. Výdrž batérie je naším hlavným bodom kritiky.

Citované dňa 10. 1. 2023 z webovej adresy <https://www.notebookcheck.net/Asus-ROG-Flow-X16-laptop-review-2-in-1-gamer-with-mini-LED.638734.0.html>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie gameshub.com Automatický preklad overený editorom

Hybridný charakter herného notebooku ASUS ROG Flow X16 (2022) z neho robí atraktívnu a všestrannú možnosť ako herného a pracovného stroja.

Citované dňa 10. 1. 2023 z webovej adresy <https://www.gameshub.com/news/reviews/asus-rog-flow-x16-2022-gaming-laptop-review-37461/>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie laptopmag.com Automatický preklad overený editorom

Asus ROG Flow X16 je jedinečný herný notebook, ktorý vďaka konvertibilnému šasi a nádhernému mini-LED displeju zrejme nanovo definuje prenosné hranie. Ak si odmyslíte cenovku, toto monštrum si zamilujete.

Citované dňa 10. 1. 2023 z webovej adresy <https://www.laptopmag.com/reviews/asus-rog-flow-x16>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.

Recenzie, hodnotenia a skúsenosti zákazníkov

Zistite, čo si o tomto produkte myslia ľudia, ktorí si ho už zakúpili. Nižšie nájdete odkazy na slovenské a české zákaznícke recenzie produktu Asus ROG Flow X16 na podstránkach obľúbených e-shopov a porovnávačov. Skontrolujte si ich všetky naraz – rýchlo a jednoducho. Odkazy sa automaticky otvárajú na novej karte.
Hodnotenia zákazníkov e-shopu alza.sk 🇸🇰

Prečítajte si recenzie a skúsenosti zákazníkov, ktorí si produkt Asus ROG Flow X16 zakúpili na e-shope Alza.sk.

Hodnotenia používateľov portálu heureka.sk 🇸🇰

Pozrite si, ako hodnotia produkt Asus ROG Flow X16 používatelia cenového porovnávača Heureka.sk.

Hodnotenia používateľov portálu heureka.cz 🇨🇿

Pozrite si, ako hodnotia produkt Asus ROG Flow X16 používatelia českej verzie cenového porovnávača Heureka – Heureka.cz.

Kategória: Notebooky