Asus ROG Strix Scar 17 SE

Odborné recenzie, testy a hodnotenia

Hodnotenie windowscentral.com Automatický preklad overený editorom

ASUS ROG Strix Scar 17 SE (G733C), jeden z najlepších herných notebookov vydaných v roku 2022, má všetko, čo potrebujete na hranie na cestách. Má najlepší mobilný procesor Intel v kombinácii s neuveriteľne všestrannou grafikou NVIDIA GeForce RTX 3080 pre pôsobivý výkon.

Citované dňa 10. 1. 2023 z webovej adresy <https://www.windowscentral.com/hardware/laptops/asus-rog-strix-scar-17-se-review>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie notebookcheck.net Automatický preklad overený editorom

Nový Asus ROG Strix Scar 17 SE ponúka množstvo výkonu a herných funkcií, no mali by ste ušetriť na dodatočnom príplatku za procesor Intel HX.

Citované dňa 10. 1. 2023 z webovej adresy <https://www.notebookcheck.net/Asus-ROG-Strix-Scar-17-SE-review-Fully-equipped-gaming-laptop-with-RTX-3080-Ti.669557.0.html>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie gamesradar.com Automatický preklad overený editorom

ASUS ROG Strix Scar 17 SE je jeden z najlepších, najvýkonnejších a najkompetentnejších herných notebookov, aké si teraz môžete kúpiť. Vyzerá, pôsobí a funguje vynikajúco a preženie sa každou hrou, prácou alebo úlohou v oblasti produktivity, ktorú mu zadáte.

Citované dňa 10. 1. 2023 z webovej adresy <https://www.gamesradar.com/asus-rog-strix-scar-17-se-review/>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie gagadget.com Automatický preklad overený editorom

Jeden z najvýkonnejších herných notebookov súčasnosti. ROG Strix Scar 17 SE je vybavený kvalitnou 17,3-palcovou obrazovkou WQHD s obnovovacou frekvenciou 240 Hz, procesorom Intel Core i9 12950HX 12. generácie, 32 GB pamäte RAM a samostatnou grafickou kartou nVidia GeForce RTX 3080 Ti. Za zmienku stojí aj účinný systém chladenia a originálny dizajn s RGB podsvietením.

Citované dňa 10. 1. 2023 z webovej adresy <https://gagadget.com/en/asus-rog-strix-scar-17-se-2022/186857-asus-rog-strix-scar-17-se-review-cyberpunk-2022/>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie root-nation.com Automatický preklad overený editorom

ASUS ROG STRIX SCAR 17 SE je športové auto – priťahuje pozornosť a drví ostatné notebooky, pokiaľ ide o herný výkon. A hoci nie je vhodný na každodennú pracovnú rutinu, o fanúšikov tohto prístupu zameraného len na hry nie je núdza…

Citované dňa 10. 1. 2023 z webovej adresy <https://root-nation.com/en/gadgets-en/laptops-en/en-asus-rog-strix-scar-17-se-2022-review/>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie tomshardware.com Automatický preklad overený editorom

Asus ROG Strix Scar 17 SE má fantastickú kombináciu CPU/GPU a praktickú konštrukciu za fenomenálnu počiatočnú cenu.

Citované dňa 10. 1. 2023 z webovej adresy <https://www.tomshardware.com/reviews/asus-rog-strix-scar-17-SE-g733>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.

Recenzie, hodnotenia a skúsenosti zákazníkov

Zistite, čo si o tomto produkte myslia ľudia, ktorí si ho už zakúpili. Nižšie nájdete odkazy na slovenské a české zákaznícke recenzie produktu Asus ROG Strix Scar 17 SE na podstránkach obľúbených e-shopov a porovnávačov. Skontrolujte si ich všetky naraz – rýchlo a jednoducho. Odkazy sa automaticky otvárajú na novej karte.
Hodnotenia zákazníkov e-shopu alza.sk 🇸🇰

Prečítajte si recenzie a skúsenosti zákazníkov, ktorí si produkt Asus ROG Strix Scar 17 SE zakúpili na e-shope Alza.sk.

Hodnotenia zákazníkov e-shopu mall.sk 🇸🇰

Prečítajte si recenzie a skúsenosti zákazníkov, ktorí si produkt Asus ROG Strix Scar 17 SE zakúpili na e-shope MALL.sk.

Hodnotenia používateľov portálu heureka.sk 🇸🇰

Pozrite si, ako hodnotia produkt Asus ROG Strix Scar 17 SE používatelia cenového porovnávača Heureka.sk.

Hodnotenia používateľov portálu heureka.cz 🇨🇿

Pozrite si, ako hodnotia produkt Asus ROG Strix Scar 17 SE používatelia českej verzie cenového porovnávača Heureka – Heureka.cz.

Kategória: Notebooky