Asus TUF Dash F15

Odborné recenzie, testy a hodnotenia

Hodnotenie techradar.com Automatický preklad overený editorom

Asus TUF Dash F15 je majstrovskou triedou v miešaní dosiahnuteľnej ceny s elegantným tvarom. Má vysoký výkon v šasi, ktoré vás nebude zaťažovať, keď budete potrebovať niekam ísť. A nie je na škodu, že má jednu z najdlhších výdrží batérie v súčasných herných notebookoch.

Citované dňa 09. 1. 2023 z webovej adresy <https://www.techradar.com/reviews/asus-tuf-dash-f15>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie notebookcheck.net Automatický preklad overený editorom

Asus TUF Dash F15 FX517ZR je ľahký, prenosný herný notebook. Zariadenie nie je navrhnuté na maximálny výkon.

Citované dňa 09. 1. 2023 z webovej adresy <https://www.notebookcheck.net/Asus-TUF-Dash-F15-FX517ZR-in-review-Laptop-with-Mobile-RTX-3070-and-acceptable-battery-life.636848.0.html>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie notebookcheck.net Automatický preklad overený editorom

Asus TUF Dash F15 FX517ZC prichádza s lepším 1440p165 IPS displejom, než sa v jeho cenovej kategórii očakávalo. Spotreba energie, hlučnosť ventilátora a výdrž batérie však nie sú o nič lepšie ako u rýchlejších modelov vyššej triedy.

Citované dňa 09. 1. 2023 z webovej adresy <https://www.notebookcheck.net/Asus-TUF-Dash-F15-FX517ZC-laptop-review-1440p-165-Hz-And-Full-P3-Colors-For-Under-1000.638761.0.html>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie reviewed.com Automatický preklad overený editorom

TUF Dash F15 je za danú cenu dobre vybavený herný notebook.

Citované dňa 09. 1. 2023 z webovej adresy <https://www.reviewed.com/laptops/content/asus-tuf-dash-f15-2022-review>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie computerbild.de Automatický preklad overený editorom

Asus TUF Dash 15 v teste zaujal dokonalým spracovaním, dobrými funkciami, vysokou rýchlosťou a dlhou výdržou batérie na herný notebook. Mínusové body boli za displej: Najmä skreslená reprodukcia farieb viedla k zlým čiastkovým známkam TUF Dash 15, ktorý v čase testovania stál 1 650 eur. Napriek tomu je Asus vcelku dobrý herný notebook za primeranú cenu.

Citované dňa 09. 1. 2023 z webovej adresy <https://www.computerbild.de/artikel/cb-Tests-Notebooks-Netbooks-Asus-TUF-Dash-15-Test-Review-33950337.html>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.

Recenzie, hodnotenia a skúsenosti zákazníkov

Zistite, čo si o tomto produkte myslia ľudia, ktorí si ho už zakúpili. Nižšie nájdete odkazy na slovenské a české zákaznícke recenzie produktu Asus TUF Dash F15 na podstránkach obľúbených e-shopov a porovnávačov. Skontrolujte si ich všetky naraz – rýchlo a jednoducho. Odkazy sa automaticky otvárajú na novej karte.
Hodnotenia zákazníkov e-shopu alza.sk 🇸🇰

Prečítajte si recenzie a skúsenosti zákazníkov, ktorí si produkt Asus TUF Dash F15 zakúpili na e-shope Alza.sk.

Hodnotenia používateľov portálu heureka.sk 🇸🇰

Pozrite si, ako hodnotia produkt Asus TUF Dash F15 používatelia cenového porovnávača Heureka.sk.

Hodnotenia používateľov portálu heureka.cz 🇨🇿

Pozrite si, ako hodnotia produkt Asus TUF Dash F15 používatelia českej verzie cenového porovnávača Heureka – Heureka.cz.

Kategória: Notebooky