Asus Vivobook Pro 14X OLED

Odborné recenzie, testy a hodnotenia

Hodnotenie t3.com Automatický preklad overený editorom

Ak ste kreatívnym študentom alebo tvorcom obsahu na začiatku kariéry, tento notebook strednej ceny je vynikajúcou voľbou…

Citované dňa 09. 1. 2023 z webovej adresy <https://www.t3.com/reviews/asus-vivobook-pro-14x-oled>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie techcabal.com Automatický preklad overený editorom

Navrhnutý a skonštruovaný pre kreatívcov, ktorí hľadajú prenosné a cenovo dostupné zariadenie, ktoré zvládne prácu bez problémov a stresu.

Citované dňa 09. 1. 2023 z webovej adresy <https://techcabal.com/2022/06/21/asus-vivobook-pro-14x-oled-n7400-review-excellent-choice-for-creatives-on-a-budget/>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.

Recenzie, hodnotenia a skúsenosti zákazníkov

Zistite, čo si o tomto produkte myslia ľudia, ktorí si ho už zakúpili. Nižšie nájdete odkazy na slovenské a české zákaznícke recenzie produktu Asus Vivobook Pro 14X OLED na podstránkach obľúbených e-shopov a porovnávačov. Skontrolujte si ich všetky naraz – rýchlo a jednoducho. Odkazy sa automaticky otvárajú na novej karte.
Hodnotenia zákazníkov e-shopu alza.sk 🇸🇰

Prečítajte si recenzie a skúsenosti zákazníkov, ktorí si produkt Asus Vivobook Pro 14X OLED zakúpili na e-shope Alza.sk.

Hodnotenia zákazníkov e-shopu mall.sk 🇸🇰

Prečítajte si recenzie a skúsenosti zákazníkov, ktorí si produkt Asus Vivobook Pro 14X OLED zakúpili na e-shope MALL.sk.

Hodnotenia používateľov portálu heureka.sk 🇸🇰

Pozrite si, ako hodnotia produkt Asus Vivobook Pro 14X OLED používatelia cenového porovnávača Heureka.sk.

Hodnotenia používateľov portálu heureka.cz 🇨🇿

Pozrite si, ako hodnotia produkt Asus Vivobook Pro 14X OLED používatelia českej verzie cenového porovnávača Heureka – Heureka.cz.

Kategória: Notebooky