Asus VivoBook Pro 16X OLED

Odborné recenzie, testy a hodnotenia

Hodnotenie expertreviews.co.uk Automatický preklad overený editorom

Asus Vivobook Pro 16X OLED má veľký, bohatý displej, slušnú výdrž batérie a dobrý celkový výkon, ale je pomerne drahý

Citované dňa 08. 1. 2023 z webovej adresy <https://www.expertreviews.co.uk/laptops/1416401/asus-vivobook-pro-16x-oled-review>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie pcmag.com Automatický preklad overený editorom

Asus Vivobook Pro 16X OLED je po všetkých stránkach atraktívny vďaka displeju OLED s rozlíšením 4K, rýchlemu procesoru Ryzen 9, dlhej výdrži batérie a vynikajúcemu nástroju na dotykové ovládanie.

Citované dňa 08. 1. 2023 z webovej adresy <https://www.pcmag.com/reviews/asus-vivobook-pro-16x-oled>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie notebookcheck.net Automatický preklad overený editorom

Fantastický OLED displej notebooku Asus Vivobook Pro 16X je stredobodom pozornosti. Notebook však ponúka aj strednú až vysokú úroveň výkonu a celkovo slušné šasi. Balík dopĺňajú zaujímavé funkcie, ako je napríklad Asus Dial.

Citované dňa 08. 1. 2023 z webovej adresy <https://www.notebookcheck.net/Asus-Vivobook-Pro-16X-Laptop-in-review-Asus-system-with-a-top-of-the-line-OLED-Display.666843.0.html>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie pcworld.com Automatický preklad overený editorom

Asus VivoBook 16X OLED je praktický a ergonomický notebook s veľkým a skvelým 4K displejom, ktorý je ideálny pre tvorcov obsahu.

Citované dňa 08. 1. 2023 z webovej adresy <https://www.pcworld.com/article/697179/asus-vivobook-pro-16x-oled-review-a-practical-creator-laptop-with-a-brilliant-display.html>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.

Recenzie, hodnotenia a skúsenosti zákazníkov

Zistite, čo si o tomto produkte myslia ľudia, ktorí si ho už zakúpili. Nižšie nájdete odkazy na slovenské a české zákaznícke recenzie produktu Asus VivoBook Pro 16X OLED na podstránkach obľúbených e-shopov a porovnávačov. Skontrolujte si ich všetky naraz – rýchlo a jednoducho. Odkazy sa automaticky otvárajú na novej karte.
Hodnotenia zákazníkov e-shopu alza.sk 🇸🇰

Prečítajte si recenzie a skúsenosti zákazníkov, ktorí si produkt Asus VivoBook Pro 16X OLED zakúpili na e-shope Alza.sk.

Hodnotenia zákazníkov e-shopu mall.sk 🇸🇰

Prečítajte si recenzie a skúsenosti zákazníkov, ktorí si produkt Asus VivoBook Pro 16X OLED zakúpili na e-shope MALL.sk.

Hodnotenia používateľov portálu heureka.sk 🇸🇰

Pozrite si, ako hodnotia produkt Asus VivoBook Pro 16X OLED používatelia cenového porovnávača Heureka.sk.

Hodnotenia používateľov portálu heureka.cz 🇨🇿

Pozrite si, ako hodnotia produkt Asus VivoBook Pro 16X OLED používatelia českej verzie cenového porovnávača Heureka – Heureka.cz.

Kategória: Notebooky