Asus Zenbook 14 Flip OLED

Odborné recenzie, testy a hodnotenia

Hodnotenie notebookcheck.net Automatický preklad overený editorom

Asus robí veľa vecí so Zenbookom Flip 14 OLED správne, najmä pokiaľ ide o vynikajúci displej v kombinácii s vysokým výkonom systému a prenosnosťou. Konvertibilný notebook má však aj niekoľko slabín, ktoré by však pre niektorých používateľov nemuseli predstavovať problém.

Citované dňa 08. 1. 2023 z webovej adresy <https://www.notebookcheck.net/Asus-Zenbook-Flip-14-OLED-review-An-absolute-sensation-thanks-to-AMD-and-OLED.620511.0.html>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie laptopmedia.com Automatický preklad overený editorom

Celkovo vzaté, notebook je dobre skonštruovaný a zaslúži si vašu pozornosť bez ohľadu na to, či ste profesionál alebo niekto, kto chce notebook 2v1 len kvôli tomu.

Citované dňa 08. 1. 2023 z webovej adresy <https://laptopmedia.com/review/asus-zenbook-14-flip-oled-up5401/>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.

Recenzie, hodnotenia a skúsenosti zákazníkov

Zistite, čo si o tomto produkte myslia ľudia, ktorí si ho už zakúpili. Nižšie nájdete odkazy na slovenské a české zákaznícke recenzie produktu Asus Zenbook 14 Flip OLED na podstránkach obľúbených e-shopov a porovnávačov. Skontrolujte si ich všetky naraz – rýchlo a jednoducho. Odkazy sa automaticky otvárajú na novej karte.
Hodnotenia zákazníkov e-shopu alza.sk 🇸🇰

Prečítajte si recenzie a skúsenosti zákazníkov, ktorí si produkt Asus Zenbook 14 Flip OLED zakúpili na e-shope Alza.sk.

Hodnotenia zákazníkov e-shopu mall.sk 🇸🇰

Prečítajte si recenzie a skúsenosti zákazníkov, ktorí si produkt Asus Zenbook 14 Flip OLED zakúpili na e-shope MALL.sk.

Hodnotenia používateľov portálu heureka.sk 🇸🇰

Pozrite si, ako hodnotia produkt Asus Zenbook 14 Flip OLED používatelia cenového porovnávača Heureka.sk.

Hodnotenia používateľov portálu heureka.cz 🇨🇿

Pozrite si, ako hodnotia produkt Asus Zenbook 14 Flip OLED používatelia českej verzie cenového porovnávača Heureka – Heureka.cz.

Kategória: Notebooky