Asus Zenbook 14

Odborné recenzie, testy a hodnotenia

Hodnotenie techadvisor.com Automatický preklad overený editorom

Asus Zenbook 14 (UX3402) je vynikajúci notebook, ktorý sa môže pochváliť bohatým a farebne presným OLED displejom, dobrou klávesnicou, celkovo skvelým výkonom a batériou, ktorá vám vydrží celý pracovný deň. Vyhnite sa mu však, ak vaša pracovná záťaž potrebuje dedikovaný grafický procesor.

Citované dňa 08. 1. 2023 z webovej adresy <https://www.techadvisor.com/article/783174/asus-zenbook-14-ux3402-review.html>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie notebookcheck.net Automatický preklad overený editorom

Používatelia, ktorí často cestujú a hľadajú prenosný notebook, sú s Asus ZenBook 14 na správnom mieste.

Citované dňa 08. 1. 2023 z webovej adresy <https://www.notebookcheck.net/Asus-ZenBook-14-UM425U-laptop-review-A-duel-between-AMD-and-Intel.642712.0.html>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie ultrabookreview.com Automatický preklad overený editorom

Najnovšia iterácia 14-palcového herného ultrabooku ZenBook je menšia, ľahšia a lepšie spracovaná ako kedykoľvek predtým, a to bez kompromisov v oblasti obrazovky, reproduktorov, hardvéru a výkonu…

Citované dňa 08. 1. 2023 z webovej adresy <https://www.ultrabookreview.com/23479-asus-zenbook-ux433fn-review/>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie windowscentral.com Automatický preklad overený editorom

Ľahký, tenký a výkonný ASUS Zenbook 14 na rok 2022 má veľa predností. Škoda len, že webová kamera a výdrž batérie nie sú také dobré ako zvyšok tohto prémiového notebooku.

Citované dňa 08. 1. 2023 z webovej adresy <https://www.windowscentral.com/asus-zenbook-14-ux3402za-review>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.

Recenzie, hodnotenia a skúsenosti zákazníkov

Zistite, čo si o tomto produkte myslia ľudia, ktorí si ho už zakúpili. Nižšie nájdete odkazy na slovenské a české zákaznícke recenzie produktu Asus Zenbook 14 na podstránkach obľúbených e-shopov a porovnávačov. Skontrolujte si ich všetky naraz – rýchlo a jednoducho. Odkazy sa automaticky otvárajú na novej karte.
Hodnotenia zákazníkov e-shopu alza.sk 🇸🇰

Prečítajte si recenzie a skúsenosti zákazníkov, ktorí si produkt Asus Zenbook 14 zakúpili na e-shope Alza.sk.

Hodnotenia zákazníkov e-shopu mall.sk 🇸🇰

Prečítajte si recenzie a skúsenosti zákazníkov, ktorí si produkt Asus Zenbook 14 zakúpili na e-shope MALL.sk.

Hodnotenia používateľov portálu heureka.sk 🇸🇰

Pozrite si, ako hodnotia produkt Asus Zenbook 14 používatelia cenového porovnávača Heureka.sk.

Hodnotenia používateľov portálu heureka.cz 🇨🇿

Pozrite si, ako hodnotia produkt Asus Zenbook 14 používatelia českej verzie cenového porovnávača Heureka – Heureka.cz.

Kategória: Notebooky