Asus Zenbook Pro 15 Flip OLED

Odborné recenzie, testy a hodnotenia

Hodnotenie pcmag.com Automatický preklad overený editorom

Výkonný procesor bez samostatnej grafiky obmedzuje príťažlivosť 15,6-palcového konvertibilného notebooku Asus Zenbook Pro 15 Flip typu 2v1 s rýchlym a ostrým OLED displejom.

Citované dňa 08. 1. 2023 z webovej adresy <https://www.pcmag.com/reviews/asus-zenbook-pro-15-flip-oled-q529za>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie techradar.com Automatický preklad overený editorom

Asus Zenbook Pro 15 Flip OLED má kompletný balík: skvelý vzhľad, zvláda prácu aj zábavu ako šéf, je tenký a ľahký, má úžasný dotykový OLED displej, solídny zvukový systém – zoznam je dlhý. Škoda, že je také ťažké si ho kúpiť!

Citované dňa 08. 1. 2023 z webovej adresy <https://www.techradar.com/reviews/asus-zenbook-pro-15-flip-oled>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.

Recenzie, hodnotenia a skúsenosti zákazníkov

Zistite, čo si o tomto produkte myslia ľudia, ktorí si ho už zakúpili. Nižšie nájdete odkazy na slovenské a české zákaznícke recenzie produktu Asus Zenbook Pro 15 Flip OLED na podstránkach obľúbených e-shopov a porovnávačov. Skontrolujte si ich všetky naraz – rýchlo a jednoducho. Odkazy sa automaticky otvárajú na novej karte.
Hodnotenia zákazníkov e-shopu alza.sk 🇸🇰

Prečítajte si recenzie a skúsenosti zákazníkov, ktorí si produkt Asus Zenbook Pro 15 Flip OLED zakúpili na e-shope Alza.sk.

Hodnotenia zákazníkov e-shopu mall.sk 🇸🇰

Prečítajte si recenzie a skúsenosti zákazníkov, ktorí si produkt Asus Zenbook Pro 15 Flip OLED zakúpili na e-shope MALL.sk.

Hodnotenia používateľov portálu heureka.sk 🇸🇰

Pozrite si, ako hodnotia produkt Asus Zenbook Pro 15 Flip OLED používatelia cenového porovnávača Heureka.sk.

Hodnotenia používateľov portálu heureka.cz 🇨🇿

Pozrite si, ako hodnotia produkt Asus Zenbook Pro 15 Flip OLED používatelia českej verzie cenového porovnávača Heureka – Heureka.cz.

Kategória: Notebooky