Asus Zenbook S 13 Flip OLED

Odborné recenzie, testy a hodnotenia

Hodnotenie pcmag.com Automatický preklad overený editorom

Asus Zenbook S 13 Flip OLED je elegantný ultraprenosný notebook 2v1 so skvelou dotykovou OLED obrazovkou, solídnym výberom portov, vynikajúcim výkonom a dlhou výdržou batérie. V tejto cenovej kategórii sú však „skvelé“ komponenty stávkou na stôl.

Citované dňa 08. 1. 2023 z webovej adresy <https://www.pcmag.com/reviews/asus-zenbook-s-13-flip-oled>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie ultrabookreview.com Automatický preklad overený editorom

Najnovšia iterácia Asus ZenBook S 13 Flip je teraz jedným z lepších ultrabookov 2v1 dostupných v obchodoch. Tento model má čistejší vzhľad a robustnejšiu konštrukciu ako predtým, ponúka nekompromisné vstupy a krásny OLED displej a implementuje špecifikácie s vyšším výkonom a vynikajúcu konštrukciu chladenia. Zároveň musíte akceptovať iba USB-C IO bez portov plnej veľkosti, nedostatok akýchkoľvek možností obrazovky bez OLED a vyššiu cenu v porovnaní s véčkovým modelom ZenBook S 13.

Citované dňa 08. 1. 2023 z webovej adresy <https://www.ultrabookreview.com/59227-asus-zenbook-flip-s13-review/>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie tomshardware.com Automatický preklad overený editorom

Štíhly Zenbook S 13 Flip OLED od Asusu ohromí svojou obrazovkou a magnéziovým dizajnom. Je vynikajúci ako notebook alebo tablet…

Citované dňa 08. 1. 2023 z webovej adresy <https://www.tomshardware.com/reviews/asus-zenbook-s13-flip-oled>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.

Recenzie, hodnotenia a skúsenosti zákazníkov

Zistite, čo si o tomto produkte myslia ľudia, ktorí si ho už zakúpili. Nižšie nájdete odkazy na slovenské a české zákaznícke recenzie produktu Asus Zenbook S 13 Flip OLED na podstránkach obľúbených e-shopov a porovnávačov. Skontrolujte si ich všetky naraz – rýchlo a jednoducho. Odkazy sa automaticky otvárajú na novej karte.
Hodnotenia zákazníkov e-shopu alza.sk 🇸🇰

Prečítajte si recenzie a skúsenosti zákazníkov, ktorí si produkt Asus Zenbook S 13 Flip OLED zakúpili na e-shope Alza.sk.

Hodnotenia zákazníkov e-shopu mall.sk 🇸🇰

Prečítajte si recenzie a skúsenosti zákazníkov, ktorí si produkt Asus Zenbook S 13 Flip OLED zakúpili na e-shope MALL.sk.

Hodnotenia používateľov portálu heureka.sk 🇸🇰

Pozrite si, ako hodnotia produkt Asus Zenbook S 13 Flip OLED používatelia cenového porovnávača Heureka.sk.

Hodnotenia používateľov portálu heureka.cz 🇨🇿

Pozrite si, ako hodnotia produkt Asus Zenbook S 13 Flip OLED používatelia českej verzie cenového porovnávača Heureka – Heureka.cz.

Kategória: Notebooky