Lenovo IdeaPad Gaming 3 15″

Odborné recenzie, testy a hodnotenia

Hodnotenie tomshardware.com Automatický preklad overený editorom

Lenovo IdeaPad Gaming 3 vyzerá, pôsobí a znie ako skvelý lacný herný notebook s elegantným štýlom a solídnymi reproduktormi. Hardvérové vybavenie základnej úrovne je však príliš kompromisné.

Citované dňa 28. 12. 2022 z webovej adresy <https://www.tomshardware.com/reviews/lenovo-ideapad-gaming-3>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie pcmag.com Automatický preklad overený editorom

Nevýrazná obrazovka, slabá klávesnica a príliš malý SSD disk vyradili Lenovo IdeaPad Gaming 3 spomedzi zápasu cenovo dostupných herných notebookov.

Citované dňa 28. 12. 2022 z webovej adresy <https://www.pcmag.com/reviews/lenovo-ideapad-gaming-3-2022>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.

Recenzie, hodnotenia a skúsenosti zákazníkov

Zistite, čo si o tomto produkte myslia ľudia, ktorí si ho už zakúpili. Nižšie nájdete odkazy na slovenské a české zákaznícke recenzie produktu Lenovo IdeaPad Gaming 3 15″ na podstránkach obľúbených e-shopov a porovnávačov. Skontrolujte si ich všetky naraz – rýchlo a jednoducho. Odkazy sa automaticky otvárajú na novej karte.
Hodnotenia zákazníkov e-shopu alza.sk 🇸🇰

Prečítajte si recenzie a skúsenosti zákazníkov, ktorí si produkt Lenovo IdeaPad Gaming 3 15″ zakúpili na e-shope Alza.sk.

Hodnotenia zákazníkov e-shopu mall.sk 🇸🇰

Prečítajte si recenzie a skúsenosti zákazníkov, ktorí si produkt Lenovo IdeaPad Gaming 3 15″ zakúpili na e-shope MALL.sk.

Hodnotenia používateľov portálu heureka.sk 🇸🇰

Pozrite si, ako hodnotia produkt Lenovo IdeaPad Gaming 3 15″ používatelia cenového porovnávača Heureka.sk.

Hodnotenia používateľov portálu heureka.cz 🇨🇿

Pozrite si, ako hodnotia produkt Lenovo IdeaPad Gaming 3 15″ používatelia českej verzie cenového porovnávača Heureka – Heureka.cz.

Hodnotenia používateľov portálu zbozi.cz 🇨🇿

Nenašli ste dostatok zákazníckych recenzií v slovenčine? Zobrazte si recenzie tohto produktu na českom Zboží.cz.

Kategória: Notebooky