Lenovo Legion 5 Pro

Odborné recenzie, testy a hodnotenia

Hodnotenie notebookcheck.net Automatický preklad overený editorom

Vyvážený balík, ktorý ukazuje, čo môže CPU a GPU skutočne dosiahnuť

Vysoko kvalitné, pevné puzdro, trvalo vynikajúci výkon, rýchly, 165 Hz QHD displej, obrovská škála portov a slotov

Veľké rozmery, pomerne ťažký, krátka výdrž batérie, pokrytie farebného priestoru pre AdobeRGB a DCI P3 by mohlo byť lepšie

Citované dňa 29. 12. 2022 z webovej adresy <https://www.notebookcheck.net/For-gamers-and-content-creators-Lenovo-Legion-5-Pro-Notebook-Review.637076.0.html>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie pcgamer.com Automatický preklad overený editorom

Šikovný notebook s pôsobivým výkonom procesora. Lenovu 5 Pro 16 sa však nedarí ospravedlniť svoje vysoké náklady na samotné hranie zoči-voči lacnejším alternatívam.

Citované dňa 29. 12. 2022 z webovej adresy <https://www.pcgamer.com/lenovo-legion-5-pro-16-ah7h-laptop-review-benchmarks/>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie xda-developers.com Automatický preklad overený editorom

Áno, tento Lenovo Legion 5 Pro je skutočne výkonný herný notebook. Má skvelý procesor Ryzen a dobrý GPU na hranie akejkoľvek hry, ktorú by ste chceli. Do tohto stroja som sa zamiloval počas môjho mesačného recenzného obdobia. Má veľa výkonu a je ideálny na všetko, na čo som ho potreboval, či už chcem hrať alebo robiť nejakú prácu. Len slabá webkamera ho brzdila v tom, aby bol dokonalý.

Citované dňa 29. 12. 2022 z webovej adresy <https://www.xda-developers.com/lenovo-legion-5-pro-2022-review/>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie pcmag.com Automatický preklad overený editorom

Legion 7 nie je výnimočný, ale Lenovo Legion 5 Pro (AMD Ryzen súrodenec Intel Core Legionu 5i Pro) je vynikajúci herný notebook strednej ceny.

Citované dňa 29. 12. 2022 z webovej adresy <https://www.pcmag.com/reviews/lenovo-legion-5-pro-gen-7-2022>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie ign.com Automatický preklad overený editorom

Lenovo Legion 5 Pro nevyhrá žiadne ocenenia za dizajn, ale to, čo mu chýba v oddelení vzhľadu, vynahradí výkonom. Zostava, ktorú som testoval, fungovala skvele, okrem žalostného množstva úložného priestoru. Moja rada? Kupujte zostavu s 1 TB úložného priestoru alebo si naplánujte pridanie vlastného.

Citované dňa 29. 12. 2022 z webovej adresy <https://www.ign.com/articles/lenovo-legion-5-pro-review>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.

Recenzie, hodnotenia a skúsenosti zákazníkov

Zistite, čo si o tomto produkte myslia ľudia, ktorí si ho už zakúpili. Nižšie nájdete odkazy na slovenské a české zákaznícke recenzie produktu Lenovo Legion 5 Pro na podstránkach obľúbených e-shopov a porovnávačov. Skontrolujte si ich všetky naraz – rýchlo a jednoducho. Odkazy sa automaticky otvárajú na novej karte.
Hodnotenia zákazníkov e-shopu alza.sk 🇸🇰

Prečítajte si recenzie a skúsenosti zákazníkov, ktorí si produkt Lenovo Legion 5 Pro zakúpili na e-shope Alza.sk.

Hodnotenia zákazníkov e-shopu mall.sk 🇸🇰

Prečítajte si recenzie a skúsenosti zákazníkov, ktorí si produkt Lenovo Legion 5 Pro zakúpili na e-shope MALL.sk.

Hodnotenia používateľov portálu heureka.sk 🇸🇰

Pozrite si, ako hodnotia produkt Lenovo Legion 5 Pro používatelia cenového porovnávača Heureka.sk.

Hodnotenia používateľov portálu heureka.cz 🇨🇿

Pozrite si, ako hodnotia produkt Lenovo Legion 5 Pro používatelia českej verzie cenového porovnávača Heureka – Heureka.cz.

Hodnotenia používateľov portálu zbozi.cz 🇨🇿

Nenašli ste dostatok zákazníckych recenzií v slovenčine? Zobrazte si recenzie tohto produktu na českom Zboží.cz.

Kategória: Notebooky