Macbook Pro 13″ M2 2022

Odborné recenzie, testy a hodnotenia

Hodnotenie zdnet.com Automatický preklad overený editorom

M2 MacBook Pro nie je veľkým upgradom a majitelia dvojročného modelu založeného na M1 by sa nemali obávať, že prídu o „ďalšiu veľkú vec“. Je tiež trochu sklamaním, že Apple neurobil viac pre aktualizáciu starnúceho dizajnu 13-palcového MacBooku Pro. Napriek tomu čipová sada M2 poskytuje vítané zrýchlenie a mohla by sa ukázať ako lákavý upgrade pre majiteľov starších MacBookov Pro založených na Inteloch.

Citované dňa 30. 12. 2022 z webovej adresy <https://www.zdnet.com/article/apple-13-inch-macbook-pro-m2-2022-review/>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie imore.com Automatický preklad overený editorom

Zrátané a podčiarknuté: Čip M2 je pôsobivý v novom 13-palcovom MacBooku Pro, ktorý ponúka viac energie a výkonu ako kedykoľvek predtým, ale budete sa musieť vysporiadať so starším dizajnom.

Citované dňa 30. 12. 2022 z webovej adresy <https://www.imore.com/macbook-pro-13-inch-m2-2022-review>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie pcmag.com Automatický preklad overený editorom

Reštart 13-palcového MacBooku Pro od spoločnosti Apple v roku 2022 získava body za svoj nový procesor M2, ktorý poskytuje nárast surového výkonu a zostáva ikonickým dizajnom. Na zvyšku notebooku by sme však radi videli odvážnejšie inovácie.

Citované dňa 30. 12. 2022 z webovej adresy <https://www.pcmag.com/reviews/apple-macbook-pro-13-inch-2022-m2>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie express.co.uk Automatický preklad overený editorom

Zvonku sa medzi modelom 2022 a MacBookom Pro 2020 nič nezmenilo …ale vo vnútri tohto nového stroja je najnovší procesor M2 z laboratórií výskumu a vývoja spoločnosti Apple. Je rýchlejší a efektívnejší než čokoľvek, čo sme predtým videli – poskytuje fenomenálnu výdrž batérie a zvýšenie výkonu!

Citované dňa 30. 12. 2022 z webovej adresy <https://www.express.co.uk/life-style/science-technology/1629500/macbook-pro-m2-13-inch-2022-review>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.

Recenzie, hodnotenia a skúsenosti zákazníkov

Zistite, čo si o tomto produkte myslia ľudia, ktorí si ho už zakúpili. Nižšie nájdete odkazy na slovenské a české zákaznícke recenzie produktu Macbook Pro 13″ M2 2022 na podstránkach obľúbených e-shopov a porovnávačov. Skontrolujte si ich všetky naraz – rýchlo a jednoducho. Odkazy sa automaticky otvárajú na novej karte.
Hodnotenia zákazníkov e-shopu alza.sk 🇸🇰

Prečítajte si recenzie a skúsenosti zákazníkov, ktorí si produkt Macbook Pro 13″ M2 2022 zakúpili na e-shope Alza.sk.

Hodnotenia zákazníkov e-shopu mall.sk 🇸🇰

Prečítajte si recenzie a skúsenosti zákazníkov, ktorí si produkt Macbook Pro 13″ M2 2022 zakúpili na e-shope MALL.sk.

Hodnotenia používateľov portálu heureka.sk 🇸🇰

Pozrite si, ako hodnotia produkt Macbook Pro 13″ M2 2022 používatelia cenového porovnávača Heureka.sk.

Hodnotenia používateľov portálu heureka.cz 🇨🇿

Pozrite si, ako hodnotia produkt Macbook Pro 13″ M2 2022 používatelia českej verzie cenového porovnávača Heureka – Heureka.cz.

Hodnotenia používateľov portálu zbozi.cz 🇨🇿

Nenašli ste dostatok zákazníckych recenzií v slovenčine? Zobrazte si recenzie tohto produktu na českom Zboží.cz.

Kategória: Notebooky