Danimani.sk recenzia: Čo je za LACNÝMI cenami mobilov?

Dôkladne sme preverili internetový obchod Danimani.sk. Je nákup na tomto e-shope bezpečný a spoľahlivý? Ako ho hodnotíme v porovnaní s podobnými obchodmi? Zistite nižšie...

Skóre 4/5 e-shopu Danimani.sk

Internetový obchod Danimani.sk môže na prvý pohľad zaujať nižšími cenami, najmä mobilných telefónov a príslušenstva, ako je to v prípade konkurencie. Oplatí sa však ušetriť? Preskúmali sme skúsenosti desiatok zákazníkov, ktorí po nákupe e-shop ohodnotili, aby sme to zistili…

Najčastejšie spomínanými pozitívami sú lepšie ceny oproti konkurencii, bohatá ponuka tovaru a jednoduchý nákup, resp. dobrá prehľadnosť e-shopu.

Väčšina zákazníkov hodnotí pozitívne aj rýchlosť vybavenie objednávky. Tovar je zákazníkovi často doručený už na druhý pracovný deň od objednania. Ďalším kladom je takisto viacero pozitívnych ohlasov na spôsob, akým bol tovar zabalený (aj keď sa našli aj výnimky, viac nižšie). Vyzdvihované sú ďalej kvalita tovaru a dobrá komunikácia zo strany internetového obchodu, resp. ochotná a schopná zákaznícka podpora.

Negatívom môže byť menej platobných metód, resp. chýbajúca možnosť platby kartou (za tovar je možné zaplatiť buď pri prevzatí (za poplatok 1€) alebo bankovým prevodom). Chýbajúcu možnosť platby kartou však e-shop rozumne odôvodňuje tým, že by percentá z transakcií, ktorými je prevádzka platobných brán spoplatňovaná, musel premietnuť aj do výšky cien tovaru. Dôvodom je teda snaha predajcu o čo najnižšie ceny pre koncového zákazníka.

Ojedinele recenzujúci uvádzajú, že expedícia tovaru z ich objednávky trvala dlhšie ako 48 hodín. Predajca totiž na svojom webe uvádza, že doručenie je rýchle a tovar odosiela väčšinou do spomínaných 48 hodín. Podľa väčšiny zákaznických recenzií je to však pravda. Zriedkavo sa tiež vyskytne sťažnosť na slabšie zabalenie zásielky – aj tu však platí, že by ste si mali zásielku pred prevzatím od kuriéra vždy dôkladne skontrolovať.

Ďalšou témou zákaznických recenzií Danimani.sk je, že e-shop predáva produkty určené pre zahraničnú distribúciu (to sa týka najmä mobilných zariadení). Áno, v niektorých prípadoch je tomu naozaj tak. To je často aj dôvodom lepšej ceny. Predajca však o distribúcii tovaru poctivo informuje. Dokonca na podstránkach produktov zahraničnej distribúcie uvádza, aké má takáto distribúcia výhody a nevýhody. S tým súvisia aj občasné sťažnosti zákazníkov na neprítomnosť manuálu v slovenskom jazyku – aj na takéto požiadavky však e-shop reaguje, a to zaslaním požadovaného manuálu v elektronickej podobe.

Menším negatívom môže byť ešte fakt, že na infolinke zastihnete operátora len v čase od 8:00 do 14:00. K dispozícii je však aj kontaktný e-mail.

Celkovo však internetový obchod Danimani.sk hodnotíme pozitívne. Môžu za to najmä nízke ceny, rýchle dodanie tovaru a ochota jeho pracovníkov riešiť vzniknuté situácie.

 • Nízke ceny
 • Široký výber
 • Prehľadný e-shop, jednoduchý nákup
 • Rýchlosť doručenia tovaru. Často aj na druhý deň
 • Dobre zabalený tovar
 • Ochotná a schopná zákaznícka podpora, seriózne jednanie
 • Málo platobných metód. To však predajca rozumne odôvodňuje
 • Ojedinele trvá odoslanie objednávky viac ako 48 hod.
 • Niektorí hodnotiaci uvádzajú ako mínus, že ide o tovar určený pre zahraničnú distribúciu (to sa týka najmä mobilných zariadení). E-shop však o prípadnej zahraničnej distribúcii tovaru poctivo informuje
 • Zriedkavé sťažnosti na nepriložený slovenský manuál
 • Operátora infolinky zastihnete len v čase od 8:00 do 14:00. K dispozícii je však aj kontaktný e-mail

Podeľte sa o svoje cenné skúsenosti. Niekomu môžu pomôcť

Máte pozitívnu alebo negatívnu skúsenosť s e-shopom Danimani.sk? Podeľte sa o ňu s ostatnými hľadajúcimi. Je to rýchle a jednoduché. Bez nutnosti akejkoľvek registrácie.

Pripravujeme...