Samsung Galaxy Watch5 Pro

Odborné recenzie, testy a hodnotenia

Hodnotenie sammobile.com Automatický preklad overený editorom

Toto sú možno najschopnejšie inteligentné hodinky, aké sme doteraz od spoločnosti Samsung videli. S výnimočnou konštrukciou a dizajnom, skvelému displeju, vylepšenej odolnosti, vylepšeným zdravotným a fitness funkciám a navyše úžasnou výdržou batérie, si od prémiových inteligentných hodiniek nemôžete priať viac.

Citované dňa 24. 8. 2022 z webovej adresy <https://www.sammobile.com/samsung/galaxy-watch-5-pro/review/>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie androidauthority.com Automatický preklad overený editorom

Galaxy Watch 5 Pro je výkonným nositeľným zariadením, ktoré vylepšuje zloženie inteligentných hodiniek Samsung silnejšou konštrukciou, dlhšou výdržou batérie a novými funkciami sledovania kondície, pričom naďalej poskytuje užívateľsky prívetivé rozhranie a komplexnú sadu aplikácií. Zatiaľ čo niekoľko vzrušujúcich nových uvedení na obzore by mohlo spochybniť status quo, zatiaľ sú to najlepšie hodinky Wear OS, ktoré si môžete kúpiť – len očakávajte, že za ne prémiovo zaplatíte.

Citované dňa 24. 8. 2022 z webovej adresy <https://www.androidauthority.com/samsung-galaxy-watch-5-pro-review-3196465/>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie reviewed.com Automatický preklad overený editorom

Samsung Galaxy Watch 5 sú najlepšie inteligentné hodinky pre Android, ktoré si môžete práve teraz kúpiť.

Skvelý dizajn

Vylepšené funkcie zjednodušenia ovládania

Živý displej

Rám je stále náročný na používanie

na wearOS si treba zvyknúť

Viazané na ekosystém spoločnosti Samsung

Citované dňa 24. 8. 2022 z webovej adresy <https://www.reviewed.com/tech/content/samsung-galaxy-watch-5-pro-review>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie phonearena.com Automatický preklad overený editorom

Vzhľadom na svoju novoobjavenú záľubu v drsných dobrodružstvách a potenciálne skvelú výdrž batérie sa Samsung Galaxy Watch 5 Pro povyšujú nad tradičnú úrodu populárnych nositeľných zariadení.

Z toho, čo vidíme, sa Spoločnosť Samsung snaží spojiť spoločenské hodinky s robustným sledovačom aktivity, čo znie ako celkom zaujímavá kombinácia. Vďaka svojej veľkej batérii by mohli konečne vyriešiť jeden z hlavných problémov so skutočnými inteligentnými hodinkami: ich často neinšpirujúcu výdrž batérie.

Citované dňa 24. 8. 2022 z webovej adresy <https://www.phonearena.com/reviews/samsung-galaxy-watch-5-pro-review_id5491>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie 9to5google.com Automatický preklad overený editorom

Nenechajte sa pomýliť, Galaxy Watch 5 Pro sú najlepšie hodinky s operačným systémom Wear OS, aké sme kedy recenzovali – aspoň zatiaľ. Ak jednoducho musíte mať inteligentné hodinky poháňané operačným systémom Google a radi poriadne prémiovo zaplatíte, potom je to jediné miesto, kam sa pozerať.

Citované dňa 24. 8. 2022 z webovej adresy <https://9to5google.com/2022/08/23/galaxy-watch-5-pro-review/>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie androidcentral.com Automatický preklad overený editorom

Nemôžeme sa dočkať, až s novým modelom Pro získame viac času, aby sme zistili, či sú tvrdenia o masívnej 80-hodinovej batérii presné, pretože denné nabíjanie naozaj nie je zábava. Titánové puzdro by malo znamenať, že ide o najodolnejšie hodinky Galaxy Watch, aké boli kedy vyrobené, a rozsiahla podpora turistických máp bude veľmi obľúbená aj pre turistov.

Citované dňa 24. 8. 2022 z webovej adresy <https://www.androidcentral.com/wearables/samsung-galaxy-watch-5-hands-on-impressions>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.

Recenzie, hodnotenia a skúsenosti zákazníkov

Zistite, čo si o tomto produkte myslia ľudia, ktorí si ho už zakúpili. Nižšie nájdete odkazy na slovenské a české zákaznícke recenzie produktu Samsung Galaxy Watch5 Pro na podstránkach obľúbených e-shopov a porovnávačov. Skontrolujte si ich všetky naraz – rýchlo a jednoducho. Odkazy sa automaticky otvárajú na novej karte.
Hodnotenia zákazníkov e-shopu alza.sk 🇸🇰

Prečítajte si recenzie a skúsenosti zákazníkov, ktorí si produkt Samsung Galaxy Watch5 Pro zakúpili na e-shope Alza.sk.

Hodnotenia zákazníkov e-shopu mall.sk 🇸🇰

Prečítajte si recenzie a skúsenosti zákazníkov, ktorí si produkt Samsung Galaxy Watch5 Pro zakúpili na e-shope MALL.sk.

Hodnotenia používateľov portálu heureka.sk 🇸🇰

Pozrite si, ako hodnotia produkt Samsung Galaxy Watch5 Pro používatelia cenového porovnávača Heureka.sk.

Kategória: Smart hodinky