Xiaomi 13 Lite

Odborné recenzie, testy a hodnotenia

Hodnotenie sector.sk
80/100

Xiaomi 13 Lite ponúka dobre namixovanú konfiguráciu vo vyššej strednej triede a môže pekne vyniknúť oproti konkurencii. Prináša pekné farby, ponúka rýchlosť, tenký dizajn, zaoblený displej, kvalitnú selfie kameru a slušnú zadnú kameru.

Citované dňa 24. 3. 2023 z webovej adresy <https://www.sector.sk/clanok/38609/xiaomi-13-lite.htm>.
Hodnotenie gsmarena.com Automatický preklad overený editorom

Odhliadnuc od ceny je Xiaomi 13 Lite skvelým všestranným telefónom s bezchybným displejom, rýchlym nabíjaním, schopným SoC a dobrým výkonom hlavného fotoaparátu. Používatelia si však stále budú musieť vybrať najlepší pomer ceny a výkonu a vzhľadom na to, že model 13 Lite je výrazne drahší ako jeho predchodca, Lite už nie je rentabilným riešením strednej triedy.

Citované dňa 24. 3. 2023 z webovej adresy <https://www.gsmarena.com/xiaomi_13_lite-review-2532.php>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie techadvisor.com Automatický preklad overený editorom
80/100

Ďalší slušný všestranný telefón od Xiaomi s krásnym dizajnom a príjemne ľahkým rámom. Fotoaparáty však pôsobia ako krok smerom nadol oproti minulému roku, takže si možno radšej zaobstarajte Xiaomi 12 Lite v akcii.

Citované dňa 24. 3. 2023 z webovej adresy <https://www.techadvisor.com/article/1666819/xiaomi-13-lite-review.html>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie xiaomiui.net Automatický preklad overený editorom

Xiaomi 13 Lite ponúka prémiovú kvalitu zariadenia za cenu 499 €. Je to jediné zariadenie, ktoré sa dá kúpiť v tejto cenovej kategórii so sympatickým dizajnom, dobrým výkonom, vynikajúcim fotoaparátom a kvalitou fotografií.

Citované dňa 24. 3. 2023 z webovej adresy <https://xiaomiui.net/xiaomi-13-lite-review-exquisite-and-powerful-43047/>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie androidworld.nl Automatický preklad overený editorom
70/100

Elegantný dizajn, dobré funkcie fotoaparátu, rýchly výkon, vynikajúca výdrž batérie

Fotografie sú príliš sýte, konkurencia je nekompromisná, mono reproduktor, MIUI

Citované dňa 24. 3. 2023 z webovej adresy <https://androidworld.nl/review/xiaomi-13-lite>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.

Recenzie, hodnotenia a skúsenosti zákazníkov

Zistite, čo si o tomto produkte myslia ľudia, ktorí si ho už zakúpili. Nižšie nájdete odkazy na slovenské a české zákaznícke recenzie produktu Xiaomi 13 Lite na podstránkach obľúbených e-shopov a porovnávačov. Skontrolujte si ich všetky naraz – rýchlo a jednoducho. Odkazy sa automaticky otvárajú na novej karte.
Hodnotenia zákazníkov e-shopu alza.sk 🇸🇰

Prečítajte si recenzie a skúsenosti zákazníkov, ktorí si produkt Xiaomi 13 Lite zakúpili na e-shope Alza.sk.

Hodnotenia zákazníkov e-shopu mall.sk 🇸🇰

Prečítajte si recenzie a skúsenosti zákazníkov, ktorí si produkt Xiaomi 13 Lite zakúpili na e-shope MALL.sk.

Hodnotenia používateľov portálu heureka.sk 🇸🇰

Pozrite si, ako hodnotia produkt Xiaomi 13 Lite používatelia cenového porovnávača Heureka.sk.

Kategória: Mobily