Xiaomi 13 Pro

Odborné recenzie, testy a hodnotenia

Hodnotenie touchit.sk

Xiaomi 13 Pro je výborný smartfón, ktorý to myslí s fotením naozaj vážne. Zároveň je to smartfón, ktorý by som si kúpil, pokiaľ by som si vyberal nový telefón s dôrazom na fotenie…

Citované dňa 24. 3. 2023 z webovej adresy <https://touchit.sk/recenzia-xiaomi-13-pro/480087/2>.
Hodnotenie techbyte.sk
93/100

Xiaomi 13 Pro kombinuje extrémny výkon, fantastickú fotovýbavu a vyšperkovaný softvér s cenou, ktorá mnohých možno prekvapí, niektorých naopak vôbec. Spolupráca s Leica priniesla ohromný úspech, z ktorého teraz môžu ťažiť všetci záujemcovia.

Citované dňa 24. 3. 2023 z webovej adresy <https://www.techbyte.sk/2023/02/recenzia-xiaomi-13-pro/>.
Hodnotenie chip.de Automatický preklad overený editorom

Xiaomi 13 Pro vykazuje v teste v porovnaní s predchádzajúcim modelom dobré výsledky, a tak si právom vybojoval jednu z najvyšších pozícií v našom zozname najlepších zariadení…

Citované dňa 24. 3. 2023 z webovej adresy <https://www.chip.de/test/Xiaomi-13-Pro-im-Test_184671237.html>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie svetandroida.cz Automatický preklad overený editorom
90/100

Xiaomi 13 Pro je rozhodne veľmi zaujímavý mobil, ktorý si zaslúži (v prípade, že hľadáte telefón v podobnej cenovej kategórii) vašu pozornosť. Ak chcete extrémne výkonný telefón so špičkovým hlavným fotoaparátom, rýchlym nabíjaním, veľkou výdržou batérie a slušnou softvérovou podporou, budete s ním nadmieru spokojný…

Citované dňa 24. 3. 2023 z webovej adresy <https://www.svetandroida.cz/xiaomi-13-pro-recenze/>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie gsmarena.com Automatický preklad overený editorom

Xiaomi 13 Pro je jedným z najjednoduchších odporúčaní, aké sme kedy dali, a to aj napriek hroznému úchopu (krása má samozrejme svoju cenu, ale kúpte si, prosím, prémiové puzdro). Spĺňa všetky sľuby a všetky dôležité aspekty a je to jedno z najkrajších, najvýkonnejších a najšikovnejších zariadení, aké sme používali. Je nabitý najmodernejšími technológiami pre smartfóny a zobrazovanie a stojí za každý cent.

Citované dňa 24. 3. 2023 z webovej adresy <https://www.gsmarena.com/xiaomi_13_pro-review-2535p7.php>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie pocket-lint.com Automatický preklad overený editorom
90/100

Najnovšie vlajkové zariadenie „Pro“ od spoločnosti Xiaomi ponúka za svoje peniaze obrovský výkon, najlepší displej vo svojej triede, skvelú kvalitu konštrukcie a neuveriteľne rýchle nabíjanie.

Citované dňa 24. 3. 2023 z webovej adresy <https://www.pocket-lint.com/xiaomi-13-pro-review/>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie digitaltrends.com Automatický preklad overený editorom
90/100

Vyladený fotoaparát Leica v telefóne Xiaomi 13 Pro je absolútnym víťazom a telefón má tomu zodpovedajúci výkon a výdrž batérie, pričom jediným negatívnym aspektom je náročný a komplikovaný softvér.

Citované dňa 24. 3. 2023 z webovej adresy <https://www.digitaltrends.com/mobile/xiaomi-13-pro-review/>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie stuff.tv Automatický preklad overený editorom
100/100

Brilantne schopný vlajkový telefón s vynikajúcimi fotografickými schopnosťami. Jeden z vrcholov tohto roka.

Citované dňa 24. 3. 2023 z webovej adresy <https://www.stuff.tv/review/xiaomi-13-pro-review/>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie 91mobiles.com Automatický preklad overený editorom
80/100

Zariadenie naozaj prekonáva porovnateľné smartfóny vo svojej cenovej kategórii a Xiaomi 13 Pro vám môžem plne odporučiť ako vlajkovú loď.

Skvelé zobrazenie, solídny výkon, vynikajúce zadné fotoaparáty, elegantný dizajn

Selfie kamera by mohla byť lepšia, môže sa sporadicky zahrievať

Citované dňa 24. 3. 2023 z webovej adresy <https://www.91mobiles.com/hub/xiaomi-13-pro-review/>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie mashable.com Automatický preklad overený editorom
84/100

Xiaomi 13 Pro je elegantný a výkonný telefón, ktorý sa svojimi funkciami a kvalitou fotoaparátu vyrovná iným vlajkovým lodiam so systémom Android.

Rýchly a výkonný, robí skvelé fotografie, vodeodolný, rýchle nabíjanie

Dizajn by mohol byť vzrušujúcejší, v nastaveniach sa môžete ľahko stratiť

Citované dňa 24. 3. 2023 z webovej adresy <https://mashable.com/review/xiaomi-13-pro-review>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie expertreviews.co.uk Automatický preklad overený editorom
80/100

Xiaomi 13 Pro je mimoriadne schopná a výrazne vylepšená vlajková loď s niekoľkými oblasťami, ktoré by bolo vhodné vylepšiť

Citované dňa 24. 3. 2023 z webovej adresy <https://www.expertreviews.co.uk/mobile-phones/1418171/xiaomi-13-pro-review>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie outlookindia.com Automatický preklad overený editorom

Ak vám na smartfóne záleží na fotoaparátoch, potom musí byť Xiaomi 13 Pro na vrchole vášho nákupného zoznamu. Najmä pre tie zasnené čiernobiele portrétové zábery.

Citované dňa 24. 3. 2023 z webovej adresy <https://www.outlookindia.com/business/xiaomi-13-pro-review-the-company-s-best-smartphone-to-date-news-271654>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie indiatoday.in Automatický preklad overený editorom
80/100

Niet pochýb o tom, že Xiaomi 13 Pro je skutočný vlajkový smartfón, ale vysoká cena môže niektorých zákazníkov odradiť…

Pôsobivý systém zadnej kamery, skvelý displej, hlasné reproduktory, podpora rýchleho nabíjania

Ťažký smartfón, bloatware

Citované dňa 24. 3. 2023 z webovej adresy <https://www.indiatoday.in/technology/reviews/story/xiaomi-13-pro-review-for-those-who-love-taking-photos-2341684-2023-03-02>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie guidingtech.com Automatický preklad overený editorom

Xiaomi 13 Pro spĺňa väčšinu, ak nie všetky správne kritériá. Zariadenie je neuveriteľne rýchle, ponúka solídnu zásobu batérie a vďaka trojici fotoaparátov fotí neuveriteľné fotografie.

Citované dňa 24. 3. 2023 z webovej adresy <https://www.guidingtech.com/xiaomi-13-pro-review/>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie gadgetbytenepal.com Automatický preklad overený editorom
92/100

Xiaomi 13 Pro je jednoducho najvylepšenejšou vlajkovou loďou roku 2023. Prichádza s vynikajúcou sadou fotoaparátov optimalizovaných pre technológiu Leica, displejom AMOLED na úrovni vlajkovej lode a špičkovým výkonom. Tu a tam má síce niekoľko nedostatkov, ale Xiaomi 13 Pro je stále vynikajúci vlajkový telefón!

Citované dňa 24. 3. 2023 z webovej adresy <https://www.gadgetbytenepal.com/xiaomi-13-pro-review/>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.

Recenzie, hodnotenia a skúsenosti zákazníkov

Zistite, čo si o tomto produkte myslia ľudia, ktorí si ho už zakúpili. Nižšie nájdete odkazy na slovenské a české zákaznícke recenzie produktu Xiaomi 13 Pro na podstránkach obľúbených e-shopov a porovnávačov. Skontrolujte si ich všetky naraz – rýchlo a jednoducho. Odkazy sa automaticky otvárajú na novej karte.
Hodnotenia používateľov portálu heureka.sk 🇸🇰

Pozrite si, ako hodnotia produkt Xiaomi 13 Pro používatelia cenového porovnávača Heureka.sk.

Kategória: Mobily