Xiaomi 13

Odborné recenzie, testy a hodnotenia

Hodnotenie mojandroid.sk
78/100

Kúpu tejto novinky rozhodne nemožno považovať za chybu. Ak vám príde prostredie nadstavby MIUI 14 príjemné, preferujete kompaktnejšie rozmery a požadujete aj solídnu výdrž batérie či špičkový výkon, tento telefón je ako pre vás…

Citované dňa 24. 3. 2023 z webovej adresy <https://www.mojandroid.sk/recenzia-xiaomi-13/>.
Hodnotenie fony.dnes24.sk

Xiaomi 13 je top model ako sa patrí. Nechýba mu nič dôležité, vrátane certifikácie odolnosti, bezdrôtového nabíjania a bonusom je infraport. Displej je výborný, s vysokým maximálnym jasom, výkonu má na rozdávanie a všestranné fotoaparáty poslúžia v každej situácii. Má zopár chybičiek krásy, tie najvýraznejšie nájdete v našom zozname nevýhod…

Citované dňa 24. 3. 2023 z webovej adresy <https://fony.dnes24.sk/clanky/xiaomi-13-vykon-v-peknom-tele>.
Hodnotenie mobilenet.cz Automatický preklad overený editorom

Ak nehľadáte 1″ fotoaparát a namiesto toho oceníte kompaktnejšie rozmery alebo dizajn s plochými rámčekmi, Xiaomi 13 je jasnou voľbou z tohtoročného vlajkového radu čínskeho výrobcu…

Citované dňa 24. 3. 2023 z webovej adresy <https://mobilenet.cz/clanky/recenze-xiaomi-13-stastna-13-47809>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie xm.cz Automatický preklad overený editorom
79/100

Na základe podrobnej recenzie môžeme s potešením konštatovať, že telefón Xiaomi 13 splnil všetky ambície, ktoré sme do neho vkladali, a stáva sa dôstojnou vlajkovou loďou pre tento rok…

Citované dňa 24. 3. 2023 z webovej adresy <https://xm.cz/blog/recenze-xiaomi-13/>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie chinaplanet.sk

Celkovo sme si smartfón počas testovania veľmi obľúbili, najmä vďaka kompaktným rozmerom a bezproblémovému chodu s okamžitými reakciami a nekompromisným výkonom…

Citované dňa 24. 3. 2023 z webovej adresy <https://chinaplanet.sk/recenzia-xiaomi-13/>.
Hodnotenie smartmania.cz Automatický preklad overený editorom
87/100

Je jasné, že pre tých naozaj extrémne náročných zákazníkov je tu Galaxy S23 Ultra alebo možno iPhone 14 Pro Max, z garáže Xiaomi možno model 13 Pro. Základný Xiaomi 13 je však stále vlajková loď, ktorá vsádza na nižšiu cenu a funkcie, kde sa kompromisy hľadajú naozaj ťažko.

Citované dňa 24. 3. 2023 z webovej adresy <https://smartmania.cz/recenze-xiaomi-13-vlajka-ktera-padne-do-ruky/>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie techguru.sk
93/100

Objektívne a bez mučenia sa priznáme, že Xiaomi 13 bol pre nás jeden z tých prípadov, keď sa vám smartfón natoľko páči, že zúfalo hľadáte čosi, čo by ste mu vytkli, aby vás neobvinili, že ste „fanboy“. Žiadny telefón predsa nie je dokonalý, no v tomto prípade sme našli len zopár drobností…

Citované dňa 24. 3. 2023 z webovej adresy <https://techguru.sk/22786/test-vlajkovy-xiaomi-13-zajtra-vstupuje-na-trh-a-nie-je-to-iba-fotomobil/>.
Hodnotenie chip.de Automatický preklad overený editorom

Výkonný displej s vysokým jasom, vynikajúci výkon, dlhá výdrž batérie, krátky čas nabíjania

Len USB 2 namiesto USB 3, žiadny slot na pamäťovú kartu

Citované dňa 24. 3. 2023 z webovej adresy <https://www.chip.de/test/Xiaomi-13-im-Test_184675013.html>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie dotekomanie.cz Automatický preklad overený editorom

Celkovo ide o vydarený telefón s cenovkou 23,5 tisíca korún. Ak teda hľadáte menší telefón a netúžite úplne po drahom veľkom top modeli, určite ho zaraďte do svojho hľadáčiku.

Citované dňa 24. 3. 2023 z webovej adresy <https://dotekomanie.cz/2023/03/xiaomi-13-hranaty-sympatak-recenze/>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie huramobil.cz Automatický preklad overený editorom

Nemôžem Xiaomi 13 jednoducho inak, než odporučiť, pretože konečne tu máme obstojnú konkurenciu po všetkých stránkach k veľmi dobrým Samsungom. Snáď až na podporu 3 rokov aktualizácií nových Androidov u Xiaomi vs 4 rokov u Samsungu tu prakticky žiadny drvivý rozdiel, kedy by ste si museli povedať tento nechcem, beriem iný, vlastne nie je…

Citované dňa 24. 3. 2023 z webovej adresy <https://www.huramobil.cz/recenze-xiaomi-13-skvela-alternativa-ke-galaxy-s23/blog-1280/>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie techadvisor.com Automatický preklad overený editorom
80/100

Xiaomi 13 má kompaktnú, prémiovú konštrukciu a pôsobivý každodenný výkon, ale kvôli cene čelí tvrdej konkurencii spoločností Samsung, Apple a Google.

Citované dňa 24. 3. 2023 z webovej adresy <https://www.techadvisor.com/article/1522838/xiaomi-13-review.html>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie trustedreviews.com Automatický preklad overený editorom
80/100

Xiaomi 13 sa podarilo nájsť jedinečnú medzeru vo svete telefónov so systémom Android, pretože ponúka všetok dostupný výkon v kompaktnejšom tele. Nie je to malý telefón, ale pri držaní pôsobí pohodlnejšie ako veľká časť konkurencie. Pridajte k tomu dobrý fotoaparát a jasný displej a dostanete veľmi lákavý balíček.

Citované dňa 24. 3. 2023 z webovej adresy <https://www.trustedreviews.com/reviews/xiaomi-13>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie pocket-lint.com Automatický preklad overený editorom
90/100

Xiaomi 13 má menšie rozmery, krásny dizajn, vysoký výkon a slušný fotoaparát – je toho veľa, čo si môžete zamilovať. Ak hľadáte menšiu vlajkovú loď, toto je tá pravá.

Citované dňa 24. 3. 2023 z webovej adresy <https://www.pocket-lint.com/xiaomi-13-review/>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie stuff.tv Automatický preklad overený editorom
80/100

Schopný všestranný prístroj, ktorý svojím hlavným fotoaparátom robí solídne snímky. Neohromí vás ako drahší model 13 Pro, ale mal by uspokojiť všetkých okrem najnáročnejších telefonných fotografov.

Citované dňa 24. 3. 2023 z webovej adresy <https://www.stuff.tv/review/xiaomi-13-review/>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie bgr.com Automatický preklad overený editorom
70/100

Xiaomi 13 nie je tak technologicky vyspelý ako Xiaomi 13 Pro, ale stále sa môže pochváliť vynikajúcim fotoaparátom a skvelým displejom.

Skvelý dizajn, vynikajúci výkon, dobrý displej

Fotoaparát nie je tak skvelý ako 13 Pro

Citované dňa 24. 3. 2023 z webovej adresy <https://bgr.com/reviews/xiaomi-13-review-a-compact-high-performer/>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie techthelead.com Automatický preklad overený editorom

Celkovo považujem Xiaomi 13 za veľmi pôsobivý telefón. Je to skutočne prémiové zariadenie a spolu so svojím väčším bratom Xiaomi 13 Pro dôkazom, že Xiaomi ako značka dozrela a je pripravená postaviť sa vlajkovým lodiam Samsungu a dokonca aj Applu.

Citované dňa 24. 3. 2023 z webovej adresy <https://techthelead.com/xiaomi-13-review-its-a-premium-phone-with-a-price-to-match/>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.

Recenzie, hodnotenia a skúsenosti zákazníkov

Zistite, čo si o tomto produkte myslia ľudia, ktorí si ho už zakúpili. Nižšie nájdete odkazy na slovenské a české zákaznícke recenzie produktu Xiaomi 13 na podstránkach obľúbených e-shopov a porovnávačov. Skontrolujte si ich všetky naraz – rýchlo a jednoducho. Odkazy sa automaticky otvárajú na novej karte.
Hodnotenia zákazníkov e-shopu alza.sk 🇸🇰

Prečítajte si recenzie a skúsenosti zákazníkov, ktorí si produkt Xiaomi 13 zakúpili na e-shope Alza.sk.

Hodnotenia zákazníkov e-shopu mall.sk 🇸🇰

Prečítajte si recenzie a skúsenosti zákazníkov, ktorí si produkt Xiaomi 13 zakúpili na e-shope MALL.sk.

Hodnotenia používateľov portálu heureka.sk 🇸🇰

Pozrite si, ako hodnotia produkt Xiaomi 13 používatelia cenového porovnávača Heureka.sk.

Kategória: Mobily