Xiaomi Mi Electric Scooter 1S

Odborné recenzie, testy a hodnotenia

Hodnotenie scootered.co.uk Automatický preklad overený editorom

Rovnako ako M365, aj Xiaomi 1S je vynikajúca elektrická kolobežka strednej triedy. Nízke náklady na pracovnú silu v Číne znamenajú, že Xiaomi môže vyrábať 1S za rozumnú cenu, vďaka čomu je dosiahnuteľná pre väčšinu ľudí vo Veľkej Británii. Možno by som mohol znížiť pol hviezdičky za moju tendenciu škrabať spodok na chodníkoch, ale v skutočnosti by to bolo nespravodlivé za menej ako 500 libier.

Citované dňa 18. 8. 2022 z webovej adresy <https://www.scootered.co.uk/reviews/xiaomi-1s-electric-scooter-review.html>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie t3.com Automatický preklad overený editorom

Mi 1S sa nachádza v strede radu kolobežiek Xiaomi, ale môže sa pochváliť podobnými vlastnosťami ako drahší model Pro 2. Je pravda, že dojazd aj maximálna rýchlosť nie sú také pôsobivé, ale stále je to vynikajúca každodenná e-kolobežka, ktorá je fantastická na dlhé vzdialenosti.

Pevná konštrukcia

Pôsobivá výdrž batérie

Plynulá jazda

Špičkový výkon

Nie dobrá do dažďa

Maximálna hmotnosť jazdca 100 kg

Váži 12,5 kg

Citované dňa 18. 8. 2022 z webovej adresy <https://www.t3.com/reviews/xiaomi-mi-1s-review>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie expertreviews.co.uk Automatický preklad overený editorom

Na Xiaomi 1S je absolútnym potešením jazdiť. Zachováva si všetky najlepšie vlastnosti M365, pričom prináša niekoľko dôležitých vylepšení, hlavne LED displeja.

Ľahká a jednoducho sa používa

Pohodlná na väčšine povrchov

Zámok motora a tempomat

Nemôže jazdiť v daždi či kalužiach

Citované dňa 18. 8. 2022 z webovej adresy <https://www.expertreviews.co.uk/scooters/1412597/xiaomi-1s-electric-scooter-review>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie scooter.guide Automatický preklad overený editorom

Táto elektrická kolobežka ide rovno na vec a veľmi ľahko sa používa

S tempomatom sa pracuje kúzelne

Celkom pohodlný skúter na jazdenie

Ponúka funkciu zámku motora pre ďalšiu vrstvu bezpečnosti

Vodotesnosť IP54 je vhodná na dochádzanie v miernom daždi

Jej maximálny dojazd a maximálna rýchlosť sú relatívne nízke

Náročná na cestách, pretože nemá odpruženie

Výdrž batérie nie je taká dlhá

Napriek sľúbeným 14 percentám nezvládne strmé stúpania

Citované dňa 18. 8. 2022 z webovej adresy <https://scooter.guide/xiaomi-1s-electric-scooter-review/>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie elektrische-steps.com Automatický preklad overený editorom

Xiaomi 1S sa môže nazývať jednou z najľahších a najlacnejších e-kolobežiek súčasnosti. Môžeme preto len konštatovať, že tento model je veľmi vhodnou voľbou pre väčšinu dospelých. Nízka hmotnosť, jednoduchá obsluha a predovšetkým cenová dostupnosť robia z tohto skútra jednu z najlepších možností v rámci strednej triedy.

Citované dňa 18. 8. 2022 z webovej adresy <https://elektrische-steps.com/reviews/xiaomi-1s/>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.

Recenzie, hodnotenia a skúsenosti zákazníkov

Zistite, čo si o tomto produkte myslia ľudia, ktorí si ho už zakúpili. Nižšie nájdete odkazy na slovenské a české zákaznícke recenzie produktu Xiaomi Mi Electric Scooter 1S na podstránkach obľúbených e-shopov a porovnávačov. Skontrolujte si ich všetky naraz – rýchlo a jednoducho. Odkazy sa automaticky otvárajú na novej karte.
Hodnotenia zákazníkov e-shopu alza.sk 🇸🇰

Prečítajte si recenzie a skúsenosti zákazníkov, ktorí si produkt Xiaomi Mi Electric Scooter 1S zakúpili na e-shope Alza.sk.

Hodnotenia zákazníkov e-shopu mall.sk 🇸🇰

Prečítajte si recenzie a skúsenosti zákazníkov, ktorí si produkt Xiaomi Mi Electric Scooter 1S zakúpili na e-shope MALL.sk.

Hodnotenia používateľov portálu heureka.sk 🇸🇰

Pozrite si, ako hodnotia produkt Xiaomi Mi Electric Scooter 1S používatelia cenového porovnávača Heureka.sk.

Kategória: Elektrické kolobežky