Amazfit T-Rex 2

Odborné recenzie, testy a hodnotenia

Hodnotenie androidcentral.com Automatický preklad overený editorom

Aj keď je to veľmi tvrdé nositeľné zariadenie z hľadiska dizajnu aj fyzickosti, má toho oveľa viac ako tieto veci. Je nabitý funkciami sledovania športu a zdravia spolu s vynikajúcou výdržou batérie. Môže byť toto zariadenie, ktoré sa nachádza medzi inteligentnými hodinkami a fitness trackerom, vaším zariadením na všetko? Pravdepodobne áno.

Veľmi odolné

Displej môže byť veľmi jasný

Veľa športových režimov

Fantastická ponuka zdravotných funkcií

Vylepšené notifikácie

Robustné

Ovládacie prvky tréningu by mohli byť intuitívnejšie

Vždy zapnutý displej je pri jasnom osvetlení príliš tlmený

Citované dňa 14. 8. 2022 z webovej adresy <https://www.androidcentral.com/wearables/amazfit-t-rex-2-review>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie techradar.com Automatický preklad overený editorom

Amazfit T-Rex 2 je silná, robustná šelma, ktorá vyzerá a pôsobí pôsobivo robustne. Sú to skvelé outdoorové hodinky, ale niekoľko malých problémov s presnosťou a niektoré menej intuitívne ovládacie prvky za chodu bránia tomu, aby sa stali lacným garmin-zabijakom.

Neuveriteľne tvrdé

Dlhá výdrž batérie

Množstvo športových režimov

Aplikácia Zepp nie je taká dobrá ako jej konkurenti

Objemné na zápästí

Problémy s presnosťou

Citované dňa 14. 8. 2022 z webovej adresy <https://www.techradar.com/reviews/amazfit-t-rex-2>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie trustedreviews.com Automatický preklad overený editorom

Silné a robustné fitness hodinky, ktoré ponúkajú dobré možnosti sledovania, skvelú výdrž batérie a ostrú a farebnú obrazovku.

Skvelá výdrž batérie

Ostrá, jasná a farebná obrazovka

Robustná konštrukcia

Dobrá hodnota

Menej inteligentných funkcií

Potenciálne rozdeľujúci dizajn

Citované dňa 14. 8. 2022 z webovej adresy <https://www.trustedreviews.com/reviews/amazfit-t-rex-2>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie xda-developers.com Automatický preklad overený editorom

Amazfit T-Rex 2 sú dobré robustné inteligentné hodinky pre tých, ktorí majú aktívny životný štýl. Ponúka spoľahlivé sledovanie aktivity a pôsobivú výdrž batérie.

Robustná kvalita

Spoľahlivé sledovanie aktivity

Pôsobivá výdrž batérie

Obmedzený počet aplikácií tretích strán

OS Zepp potrebuje trochu viac práce

Citované dňa 14. 8. 2022 z webovej adresy <https://www.xda-developers.com/amazfit-t-rex-2-review/>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie coachmag.co.uk Automatický preklad overený editorom

Amazfit T-Rex 2 je skvelou voľbou pre tých, ktorí chcú športové hodinky s GPS a obrazovkou inteligentných hodiniek. Ich odolný dizajn z nich robí lacnejšiu alternatívu ku Garmin Instinct 2.

Úžasná cena

AMOLED obrazovka

Dlhá výdrž batérie

Obrazovka môže byť na slnku ťažko čitateľná

Dizajn nebude vyhovovať každému

Navigačné funkcie nie sú pri predstavení pripravené

Nie je možné spárovať externé senzory

Citované dňa 14. 8. 2022 z webovej adresy <https://www.coachmag.co.uk/gear/fitness-trackers/amazfit-t-rex-2-review>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie t3.com Automatický preklad overený editorom

Amazfit T-Rex 2 je oproti T-Rex Pro výrazným vylepšením: má väčší displej, dlhšiu výdrž batérie a lepší GPS čip. Presnosť senzora by mohla byť lepšia a hodinky sa kvôli nemu cítia objemné, ale ak máte obmedzený rozpočet, T-Rex 2 stále stojí za zváženie ako vaše ďalšie vonkajšie hodinky.

Presnosť GPS je vynikajúca

Dlhá výdrž batérie

Pekný AMOLED displej

Množstvo nových a vylepšených funkcií

Objemné

Presnosť srdcového tepu je priemerná

Aplikácia Zepp má svoje nedostatky

Solárne nabíjanie by bolo pekné

Citované dňa 14. 8. 2022 z webovej adresy <https://www.t3.com/reviews/amazfit-t-rex-2-review>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie stuff.tv Automatický preklad overený editorom

Schopný a komplexný fitness tracker, ktorý dokáže prežiť viac ako trochu drsnosti a pádov. Chýbajú mu funkcie pre skutočné samostatné použitie, ale inak nesklame za cenu.

Robustné telo

Podrobné sledovanie športu a kondície

Vynikajúca výdrž batérie

Žiadna podpora prehrávania hudby

Veľmi malá podpora aplikácií tretích strán

Obmedzené odpovede na oznámenia

Citované dňa 14. 8. 2022 z webovej adresy <https://www.stuff.tv/review/amazfit-t-rex-2-review/>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie advnture.com Automatický preklad overený editorom

Amazfit T-Rex 2 sú robustné outdoorové dobrodružné hodinky, ktoré vyrážajú ďaleko nad svoju váhu. Napriek strednej cenovke sú nabité prémiovými funkciami, ako je viacpásmové GPS, pôsobivé biometrické monitorovanie, super jasný OLED displej a pozoruhodná výdrž batérie. Jedinou skutočnou nevýhodou bolo, že automatické sledovanie aktivity sa nie vždy spustilo, ale T-Rex 2 je inak ťažké obviňovať, najmä za túto cenu.

Výdrž batérie až 45 dní

Jasný, ostrý OLED displej

Navigácia na zápästí

Extrémne odolná konštrukcia

Automatická detekcia tréningu nie vždy fungovala

Citované dňa 14. 8. 2022 z webovej adresy <https://www.advnture.com/reviews/amazfit-t-rex-2>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie wareable.com Automatický preklad overený editorom

Amazfit T-Rex 2 sú typom outdoorových hodiniek, v ktoré sme dúfali, že pôvodný T-Rex bude. Zaškrtne políčko, ktoré vám poskytne niečo, čo sa cíti stvorené na zvládnutie náročných prostredí, ale stále má žiaduce funkcie, ako je ostrý dotykový displej a hladký operačný systém vo všeobecnosti. Pridanie navigačných funkcií a možnosti importovať trasy je tu veľká vec, čo pomáha urobiť z týchto solídnych športových sledovacích hodín také, ktoré je skutočne užitočné mať, keď sa vydáte ďalej. Ak nechcete míňať veľké sumy na vonkajšie inteligentné hodinky, T-Rex 2 je ten, ktorý určite môžete zvážiť.

Citované dňa 14. 8. 2022 z webovej adresy <https://www.wareable.com/smartwatches/amazfit-t-rex-2-review-8846>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie mobilenet.cz Automatický preklad overený editorom

Amazfit T-Rex 2 sú v niektorých oblastiach stále dosť „hlúpe“, ale ponúkajú dlhú výdrž, veľké množstvo športových režimov a tiež veľmi presné a rýchle určovanie polohy používateľov. Ak ste fanúšikom športových „obrnených“ hodiniek, môžete pridať ďalšie plusové body za dizajn a zvýšenú odolnosť. Vzhľadom na oficiálnu cenu 5 590 Kč ide o slušne vybavené hodinky, ktoré určite nesklamú, aj keď stále majú priestor na zlepšenie (aspoň z hľadiska zrelosti softvéru).

Citované dňa 14. 8. 2022 z webovej adresy <https://mobilenet.cz/clanky/recenze-amazfit-t-rex-2-skutecny-kral-digitalni-dzungle-46302>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie rungo.cz Automatický preklad overený editorom

Amazfit T-Rex 2 sú zaujímavé predovšetkým pre svoj pomer ceny a výkonu. Za relatívne rozumnú cenu získate funkcie porovnateľné s tým, čo dokážu hodinky konkurenčných značiek s trojnásobnou cenovkou. V Amazfit T-Rex 2 samozrejme nenájdete prémiové materiály ani niektoré funkcie, ale ak hľadáte spoľahlivé športové hodinky s dobrou výdržou batérie, presným GPS a biometrickým meraním, potom určite stojí za to venovať im pozornosť.

Citované dňa 14. 8. 2022 z webovej adresy <https://rungo.cz/2022/07/11/recenze-umi-merit-za-tretinovou-cenovku-amazfit-t-rex-2/>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.

Recenzie, hodnotenia a skúsenosti zákazníkov

Zistite, čo si o tomto produkte myslia ľudia, ktorí si ho už zakúpili. Nižšie nájdete odkazy na slovenské a české zákaznícke recenzie produktu Amazfit T-Rex 2 na podstránkach obľúbených e-shopov a porovnávačov. Skontrolujte si ich všetky naraz – rýchlo a jednoducho. Odkazy sa automaticky otvárajú na novej karte.
Hodnotenia zákazníkov e-shopu alza.sk 🇸🇰

Prečítajte si recenzie a skúsenosti zákazníkov, ktorí si produkt Amazfit T-Rex 2 zakúpili na e-shope Alza.sk.

Hodnotenia zákazníkov e-shopu mall.sk 🇸🇰

Prečítajte si recenzie a skúsenosti zákazníkov, ktorí si produkt Amazfit T-Rex 2 zakúpili na e-shope MALL.sk.

Hodnotenia používateľov portálu heureka.sk 🇸🇰

Pozrite si, ako hodnotia produkt Amazfit T-Rex 2 používatelia cenového porovnávača Heureka.sk.

Kategória: Smart hodinky