Samsung Galaxy A33 5G

Odborné recenzie, testy a hodnotenia

Hodnotenie touchit.sk

Samsung Galaxy A33 5G je celkom fajn telefón. Cena je prijateľná a odpovedá výbave oveľa viac ako pri drahšom Áčku z ponuky Samsungu. Nečakajte od neho zázraky. Výkonovo nemá šancu súperiť s konkurenciou. Opäť platí, kto chce Samsung a toto je jeho rozpočet, A33 5G využije a bude to dobrá kúpa. Kto nelipne na Samsungu, mal by sa poobzerať inde.

Citované dňa 30. 8. 2022 z webovej adresy <https://touchit.sk/samsung-galaxy-a33-5g-posledna-dobra-kupa-od-samsungu-nizsie-uz-nechodte-recenzia/422798>.
Hodnotenie techradar.com Automatický preklad overený editorom

Samsung Galaxy A33 5G má niekoľko jasných silných stránok: fotoaparáty so svojimi rôznymi režimami poskytujú snímky pripravené na sociálne médiá; obrazovka je jasná a výrazná; dizajn je atraktívny; a cena je relatívne prijateľná. Zatiaľ čo A33 má niekoľko drsných hrán, ako je jeho výpočtový výkon a rýchlosť nabíjania, cena robí tieto nevýhody o niečo prijateľnejšie.

Dobre vyzerajúca obrazovka

Relatívne lacný

Používanie pôsobilo byť pomalé

Fotoaparáty neohromia profesionálov

Citované dňa 30. 8. 2022 z webovej adresy <https://www.techradar.com/reviews/samsung-galaxy-a33-5g-review>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie nextpit.com Automatický preklad overený editorom

Výkonný AMOLED displej

Slušný výkon pri každodennom používaní

Skvelá softvérová podpora

Schopný hlavný fotoaparát

Trochu drahý

Žiadna podpora bezdrôtového nabíjania

Pomerne pomalé rýchle nabíjanie

Bez nabíjačky

Nemá jack na slúchadlá

Citované dňa 30. 8. 2022 z webovej adresy <https://www.nextpit.com/samsung-galaxy-a33-review>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie phonearena.com Automatický preklad overený editorom

Aby sme veci uzavreli, Galaxy A33 5G je obrovským vylepšením oproti svojmu predchodcovi a z hľadiska funkcií je extrémne blízky Galaxy A53 5G.

Obrovský skok v kvalite displeja oproti predchodcovi

Oveľa príťažlivejší dizajn

Solídna výdrž batérie

Ľahký

4 roky aktualizácií softvéru

Trochu drahý

Priemerná výkonnosť

Nemá jack na slúchadlá

Plastová konštrukcia

Citované dňa 30. 8. 2022 z webovej adresy <https://www.phonearena.com/reviews/samsung-galaxy-a33-5g-review_id5358>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.

Recenzie, hodnotenia a skúsenosti zákazníkov

Zistite, čo si o tomto produkte myslia ľudia, ktorí si ho už zakúpili. Nižšie nájdete odkazy na slovenské a české zákaznícke recenzie produktu Samsung Galaxy A33 5G na podstránkach obľúbených e-shopov a porovnávačov. Skontrolujte si ich všetky naraz – rýchlo a jednoducho. Odkazy sa automaticky otvárajú na novej karte.
Hodnotenia zákazníkov e-shopu alza.sk 🇸🇰

Prečítajte si recenzie a skúsenosti zákazníkov, ktorí si produkt Samsung Galaxy A33 5G zakúpili na e-shope Alza.sk.

Hodnotenia zákazníkov e-shopu mall.sk 🇸🇰

Prečítajte si recenzie a skúsenosti zákazníkov, ktorí si produkt Samsung Galaxy A33 5G zakúpili na e-shope MALL.sk.

Hodnotenia používateľov portálu heureka.sk 🇸🇰

Pozrite si, ako hodnotia produkt Samsung Galaxy A33 5G používatelia cenového porovnávača Heureka.sk.

Kategória: Mobily