Honor Magic4 Lite 5G

Odborné recenzie, testy a hodnotenia

Hodnotenie techadvisor.com Automatický preklad overený editorom

Telefón strednej triedy s 5G od spoločnosti Honor ponúka s dlhšou výdržou batérie ako jeho konkurenti veľa nadšenia, ale mal problémy s fotoaparátom a chýba mu AMOLED panel – to všetko za vyššiu cenu ako u kľúčových konkurentov, takže je ťažké ho odporúčať.

Obrovský 120 Hz displej

Solídny výkon

5G konektivita

66W rýchle nabíjanie

Nekonzistentné kamery

Chýbajú reproduktory a mikrofón

Dodáva sa so systémom Android 11

Žiadny IP rating

Citované dňa 30. 8. 2022 z webovej adresy <https://www.techadvisor.com/article/723208/honor-magic-4-lite-5g-review.html>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie techradar.com Automatický preklad overený editorom

Honor Magic 4 Lite ponúka dobrý výkon za danú cenu, ale chýba mu skvelý fotoaparát a OLED obrazovka, čo znamená, že nie vždy zaboduje.

Silný výkon

Veľký 120 Hz displej

Skvelá výdrž batérie

Priemerné kamery

LCD obrazovka

Žiadny IP rating

Citované dňa 30. 8. 2022 z webovej adresy <https://www.techradar.com/reviews/honor-magic-4-lite>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie gsmarena.com Automatický preklad overený editorom

Veľký 6,81-palcový 120 Hz displej.

Ľahký dizajn vzhľadom na veľkosť obrazovky.

Dobrý výkon procesora a tepelný manažment.

Spoľahlivá výdrž batérie a veľmi rýchle nabíjanie.

Väčšina konkurentov má OLED panely a ultraširokouhlé fotoaparáty.

Nepôsobivá kvalita fotoaparátu.

Žiadne nahrávanie videa v rozlíšení 4K.

Samostatný reproduktor má nevýraznú hlasitosť a kvalitu.

Softvér nemá niektoré funkcie, dodáva sa s Androidom 11.

Citované dňa 30. 8. 2022 z webovej adresy <https://www.gsmarena.com/honor_magic4_lite-review-2413.php>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie 3g.co.uk Automatický preklad overený editorom

Honor Magic 4 Lite vás nesklame pokiaľ ide o výdrž batérie alebo nabíjanie, ale jeho fotoaparáty áno, zatiaľ čo väčšina ostatných aspektov sa pohybuje od priemerných po dobré.

Vynikajúca výdrž batérie

Veľmi rýchle nabíjanie

120 Hz displej

Zlé fotoaparáty

Namiesto OLED používa LCD displej

Starší softvér

Citované dňa 30. 8. 2022 z webovej adresy <https://3g.co.uk/reviews/honor-magic-4-lite>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie mobilenet.cz Automatický preklad overený editorom

Dizajn, výdrž, rýchle nabíjanie a displej s extrémne tenkými rámčekmi. To sú podľa mňa hlavné přednosti nového Honoru Magic4 Lite, ktorý je zaujímavý aj podporou 5G, služieb Google a prívetivou cenou. Ak tak nelpíte na ultraširokoúhlom objektíve a vystačíte si so 128GB úložiskom, jedná sa rozhodne o zaujímavý telefón, ktorý by ste si nemali nechať ujsť.

Citované dňa 30. 8. 2022 z webovej adresy <https://mobilenet.cz/clanky/recenze-honor-magic4-lite-elegan-s-tenkymi-ramecky-45985>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.

Recenzie, hodnotenia a skúsenosti zákazníkov

Zistite, čo si o tomto produkte myslia ľudia, ktorí si ho už zakúpili. Nižšie nájdete odkazy na slovenské a české zákaznícke recenzie produktu Honor Magic4 Lite 5G na podstránkach obľúbených e-shopov a porovnávačov. Skontrolujte si ich všetky naraz – rýchlo a jednoducho. Odkazy sa automaticky otvárajú na novej karte.
Hodnotenia zákazníkov e-shopu alza.sk 🇸🇰

Prečítajte si recenzie a skúsenosti zákazníkov, ktorí si produkt Honor Magic4 Lite 5G zakúpili na e-shope Alza.sk.

Hodnotenia zákazníkov e-shopu mall.sk 🇸🇰

Prečítajte si recenzie a skúsenosti zákazníkov, ktorí si produkt Honor Magic4 Lite 5G zakúpili na e-shope MALL.sk.

Hodnotenia používateľov portálu heureka.sk 🇸🇰

Pozrite si, ako hodnotia produkt Honor Magic4 Lite 5G používatelia cenového porovnávača Heureka.sk.

Kategória: Mobily