Lenovo IdeaPad 5 Pro 14″

Odborné recenzie, testy a hodnotenia

Hodnotenie techadvisor.com Automatický preklad overený editorom

Lenovo IdeaPad 5 Pro je dobre vyzerajúci, tenký a ľahký všestranný počítač so solídnym každodenným výkonom a skvelou obrazovkou. Okrem toho má slušnú výdrž batérie a solídnu konektivitu. Nie je to však najrýchlejší laptop, takže je ľahké nájsť vyššiu rýchlosť bez toho, aby ste museli míňať peniaze navyše.

Citované dňa 28. 12. 2022 z webovej adresy <https://www.techadvisor.com/article/916656/lenovo-ideapad-5-pro-2022-review.html>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.

Recenzie, hodnotenia a skúsenosti zákazníkov

Zistite, čo si o tomto produkte myslia ľudia, ktorí si ho už zakúpili. Nižšie nájdete odkazy na slovenské a české zákaznícke recenzie produktu Lenovo IdeaPad 5 Pro 14″ na podstránkach obľúbených e-shopov a porovnávačov. Skontrolujte si ich všetky naraz – rýchlo a jednoducho. Odkazy sa automaticky otvárajú na novej karte.
Hodnotenia zákazníkov e-shopu alza.sk 🇸🇰

Prečítajte si recenzie a skúsenosti zákazníkov, ktorí si produkt Lenovo IdeaPad 5 Pro 14″ zakúpili na e-shope Alza.sk.

Hodnotenia používateľov portálu heureka.sk 🇸🇰

Pozrite si, ako hodnotia produkt Lenovo IdeaPad 5 Pro 14″ používatelia cenového porovnávača Heureka.sk.

Hodnotenia používateľov portálu heureka.cz 🇨🇿

Pozrite si, ako hodnotia produkt Lenovo IdeaPad 5 Pro 14″ používatelia českej verzie cenového porovnávača Heureka – Heureka.cz.

Kategória: Notebooky