Asus Zenbook 14X OLED

Odborné recenzie, testy a hodnotenia

Hodnotenie notebookcheck.net Automatický preklad overený editorom

Zatiaľ čo väčšina oblastí si zaslúži pochvalu, výdrž batérie, spotreba energie a správa hardvéru sú predmetom kritiky. Tí, ktorí sa rozhodnú pre Zenbook 14X, dostanú veľa displeja okoreneného miernym herným výkonom a kvalitnou, stabilnou konštrukciou.

Citované dňa 08. 1. 2023 z webovej adresy <https://www.notebookcheck.net/Asus-ZenBook-14X-OLED-Review-Games-Strong-3K-Colors.615157.0.html>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.

Recenzie, hodnotenia a skúsenosti zákazníkov

Zistite, čo si o tomto produkte myslia ľudia, ktorí si ho už zakúpili. Nižšie nájdete odkazy na slovenské a české zákaznícke recenzie produktu Asus Zenbook 14X OLED na podstránkach obľúbených e-shopov a porovnávačov. Skontrolujte si ich všetky naraz – rýchlo a jednoducho. Odkazy sa automaticky otvárajú na novej karte.
Hodnotenia zákazníkov e-shopu alza.sk 🇸🇰

Prečítajte si recenzie a skúsenosti zákazníkov, ktorí si produkt Asus Zenbook 14X OLED zakúpili na e-shope Alza.sk.

Hodnotenia používateľov portálu heureka.sk 🇸🇰

Pozrite si, ako hodnotia produkt Asus Zenbook 14X OLED používatelia cenového porovnávača Heureka.sk.

Hodnotenia používateľov portálu heureka.cz 🇨🇿

Pozrite si, ako hodnotia produkt Asus Zenbook 14X OLED používatelia českej verzie cenového porovnávača Heureka – Heureka.cz.

Kategória: Notebooky