Asus ROG Strix G17

Odborné recenzie, testy a hodnotenia

Hodnotenie businessinsider.in Automatický preklad overený editorom

Po viac ako 15 dňoch používania a pri vedomí špičkových špecifikácií, ktoré ponúka, sa nezdá byť predražený. Vyzerá dobre, ponúka špičkový herný výkon a krásny displej, ktorý sa hodí pre každého hráča, ktorý sa chce so svojím herným strojom pohybovať. Hodí sa aj na náročné úlohy, ako je strih videa, produkcia hudby alebo grafický dizajn…

Citované dňa 10. 1. 2023 z webovej adresy <https://www.businessinsider.in/tech/news/asus-rog-strix-g17-2022-review-a-lovable-gaming-laptop-with-high-end-specs/articleshow/91010424.cms>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie cashify.in Automatický preklad overený editorom

Už samotný nadpis musel byť jasným znakom toho, že sa mi notebook naozaj páčil. Jediná vec, ktorá stojí medzi vami a získaním tejto beštie, je rozpočet…

Citované dňa 10. 1. 2023 z webovej adresy <https://www.cashify.in/laptop-review/asus-rog-strix-g17-review-top-of-the-line-performer>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie notebooksbilliger.de Automatický preklad overený editorom

Ako som povedal: ROG Strix G17 je celkovo dobrý balík, ktorý má vzhľadom na vysoký výkon a množstvo funkcií primeranú cenu.

Citované dňa 10. 1. 2023 z webovej adresy <https://blog.notebooksbilliger.de/asus-rog-strix-g17-bulliger-gamer-mit-ryzen-9-und-rtx-3070/>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.

Recenzie, hodnotenia a skúsenosti zákazníkov

Zistite, čo si o tomto produkte myslia ľudia, ktorí si ho už zakúpili. Nižšie nájdete odkazy na slovenské a české zákaznícke recenzie produktu Asus ROG Strix G17 na podstránkach obľúbených e-shopov a porovnávačov. Skontrolujte si ich všetky naraz – rýchlo a jednoducho. Odkazy sa automaticky otvárajú na novej karte.
Hodnotenia zákazníkov e-shopu alza.sk 🇸🇰

Prečítajte si recenzie a skúsenosti zákazníkov, ktorí si produkt Asus ROG Strix G17 zakúpili na e-shope Alza.sk.

Hodnotenia zákazníkov e-shopu mall.sk 🇸🇰

Prečítajte si recenzie a skúsenosti zákazníkov, ktorí si produkt Asus ROG Strix G17 zakúpili na e-shope MALL.sk.

Hodnotenia používateľov portálu heureka.sk 🇸🇰

Pozrite si, ako hodnotia produkt Asus ROG Strix G17 používatelia cenového porovnávača Heureka.sk.

Hodnotenia používateľov portálu heureka.cz 🇨🇿

Pozrite si, ako hodnotia produkt Asus ROG Strix G17 používatelia českej verzie cenového porovnávača Heureka – Heureka.cz.

Kategória: Notebooky