Asus Zenbook Pro 14 Duo OLED

Odborné recenzie, testy a hodnotenia

Hodnotenie zdnet.com Automatický preklad overený editorom

Zenbook Pro 14 Duo OLED ponúka zaujímavý alternatívny pohľad na štandardný notebook. Sekundárny ScreenPad Plus má svoje využitie, ale prináša aj niekoľko významných kompromisov – najmä stratu opierky zápästia, problémy s touchpadom a výrazné vybíjanie batérie. Ak dokážete druhú obrazovku dobre využiť, tieto kompromisy môžu byť prijateľné…

Citované dňa 08. 1. 2023 z webovej adresy <https://www.zdnet.com/article/asus-zenbook-pro-14-duo-oled-ux8402-review/>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie windowscentral.com Automatický preklad overený editorom

Nová vyvýšená sekundárna obrazovka s pántom ASUS AAS Ultra priniesla do Zenbooku Pro 14 Duo OLED také obrovské zlepšenie. Je tak blízko k tomu, aby sa stal absolútne dokonalým notebookom s dvoma obrazovkami.

Citované dňa 08. 1. 2023 z webovej adresy <https://www.windowscentral.com/asus-zenbook-pro-14-duo-oled-review>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.

Recenzie, hodnotenia a skúsenosti zákazníkov

Zistite, čo si o tomto produkte myslia ľudia, ktorí si ho už zakúpili. Nižšie nájdete odkazy na slovenské a české zákaznícke recenzie produktu Asus Zenbook Pro 14 Duo OLED na podstránkach obľúbených e-shopov a porovnávačov. Skontrolujte si ich všetky naraz – rýchlo a jednoducho. Odkazy sa automaticky otvárajú na novej karte.
Hodnotenia zákazníkov e-shopu alza.sk 🇸🇰

Prečítajte si recenzie a skúsenosti zákazníkov, ktorí si produkt Asus Zenbook Pro 14 Duo OLED zakúpili na e-shope Alza.sk.

Hodnotenia používateľov portálu heureka.sk 🇸🇰

Pozrite si, ako hodnotia produkt Asus Zenbook Pro 14 Duo OLED používatelia cenového porovnávača Heureka.sk.

Hodnotenia používateľov portálu heureka.cz 🇨🇿

Pozrite si, ako hodnotia produkt Asus Zenbook Pro 14 Duo OLED používatelia českej verzie cenového porovnávača Heureka – Heureka.cz.

Kategória: Notebooky