Asus Vivobook S 15 OLED

Odborné recenzie, testy a hodnotenia

Hodnotenie laptopmag.com Automatický preklad overený editorom

Asus Vivobook S 15 OLED sa vtláča do toho stredu ponuky efektívneho výkonu v prémiovo vyzerajúcom šasi – to všetko pod 1 000 $.

Citované dňa 08. 1. 2023 z webovej adresy <https://www.laptopmag.com/reviews/asus-vivobook-s-15-oled>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie laptopmedia.com Automatický preklad overený editorom

Čo sme sa teda v tejto recenzii dozvedeli? Po prvé a predovšetkým – hlavnou udalosťou je tu displej. Ten dokáže sám o sebe preniesť notebook cez jeho nedokonalosti v oblasti chladenia…

Citované dňa 08. 1. 2023 z webovej adresy <https://laptopmedia.com/review/asus-vivobook-s-15-oled-m3502/>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.

Recenzie, hodnotenia a skúsenosti zákazníkov

Zistite, čo si o tomto produkte myslia ľudia, ktorí si ho už zakúpili. Nižšie nájdete odkazy na slovenské a české zákaznícke recenzie produktu Asus Vivobook S 15 OLED na podstránkach obľúbených e-shopov a porovnávačov. Skontrolujte si ich všetky naraz – rýchlo a jednoducho. Odkazy sa automaticky otvárajú na novej karte.
Hodnotenia zákazníkov e-shopu alza.sk 🇸🇰

Prečítajte si recenzie a skúsenosti zákazníkov, ktorí si produkt Asus Vivobook S 15 OLED zakúpili na e-shope Alza.sk.

Hodnotenia zákazníkov e-shopu mall.sk 🇸🇰

Prečítajte si recenzie a skúsenosti zákazníkov, ktorí si produkt Asus Vivobook S 15 OLED zakúpili na e-shope MALL.sk.

Hodnotenia používateľov portálu heureka.sk 🇸🇰

Pozrite si, ako hodnotia produkt Asus Vivobook S 15 OLED používatelia cenového porovnávača Heureka.sk.

Hodnotenia používateľov portálu heureka.cz 🇨🇿

Pozrite si, ako hodnotia produkt Asus Vivobook S 15 OLED používatelia českej verzie cenového porovnávača Heureka – Heureka.cz.

Kategória: Notebooky