Asus Zenbook 14 OLED

Odborné recenzie, testy a hodnotenia

Hodnotenie laptopmedia.com Automatický preklad overený editorom

Zenbook 14 OLED (UX3402) má samozrejme ďaleko od herného zariadenia. To mu však nebráni v tom, aby bol fantastickým pracovným notebookom, ktorý vám umožní vykonávať profesionálnu prácu súvisiacu s farbami a zároveň pozdvihne váš zážitok z konzumácie médií…

Citované dňa 08. 1. 2023 z webovej adresy <https://laptopmedia.com/review/asus-zenbook-14-oled-ux3402/>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie reviewed.com Automatický preklad overený editorom

Asus Zenbook 14 OLED je nádherný notebook s dostatočným výkonom pre väčšinu ľudí.

Citované dňa 08. 1. 2023 z webovej adresy <https://www.reviewed.com/laptops/content/asus-zenbook-14-oled-2022-review>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.

Recenzie, hodnotenia a skúsenosti zákazníkov

Zistite, čo si o tomto produkte myslia ľudia, ktorí si ho už zakúpili. Nižšie nájdete odkazy na slovenské a české zákaznícke recenzie produktu Asus Zenbook 14 OLED na podstránkach obľúbených e-shopov a porovnávačov. Skontrolujte si ich všetky naraz – rýchlo a jednoducho. Odkazy sa automaticky otvárajú na novej karte.
Hodnotenia zákazníkov e-shopu alza.sk 🇸🇰

Prečítajte si recenzie a skúsenosti zákazníkov, ktorí si produkt Asus Zenbook 14 OLED zakúpili na e-shope Alza.sk.

Hodnotenia používateľov portálu heureka.sk 🇸🇰

Pozrite si, ako hodnotia produkt Asus Zenbook 14 OLED používatelia cenového porovnávača Heureka.sk.

Hodnotenia používateľov portálu heureka.cz 🇨🇿

Pozrite si, ako hodnotia produkt Asus Zenbook 14 OLED používatelia českej verzie cenového porovnávača Heureka – Heureka.cz.

Kategória: Notebooky