Asus TUF Gaming F15

Odborné recenzie, testy a hodnotenia

Hodnotenie tomshardware.com Automatický preklad overený editorom

Asus TUF Gaming F15 je výkonný lacný notebook na hranie hier, ktorý bez problémov zvládne najnovšie tituly v rozlíšení 1080p. Jeho webová kamera a reproduktory by však potrebovali trochu vylepšiť.

Citované dňa 09. 1. 2023 z webovej adresy <https://www.tomshardware.com/reviews/asus-tuf-gaming-f15-2022>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie expertreviews.co.uk Automatický preklad overený editorom

2022 Asus TUF Gaming F15 je výkonný, pekný a robustný všestranný počítač za zaujímavú cenu

Citované dňa 09. 1. 2023 z webovej adresy <https://www.expertreviews.co.uk/gaming-laptops/1416174/asus-tuf-gaming-f15-review>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie laptopmag.com Automatický preklad overený editorom

Asus TUF Gaming F15 vám poskytne presne to, čo chcete od skvelého herného notebooku: dostatok výkonu za príjemnú cenu. Ak dokážete prehliadnuť niektoré z jeho znižovania nákladov, ponúkané vnútorné komponenty majú výkon vysoko prevyšujúci jeho cenu.

Citované dňa 09. 1. 2023 z webovej adresy <https://www.laptopmag.com/reviews/asus-tuf-gaming-f15>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie canbuyornot.com Automatický preklad overený editorom

Kompetentný herný notebook, ktorý uspokojí všetky vaše herné potreby.

Citované dňa 09. 1. 2023 z webovej adresy <https://www.canbuyornot.com/reviews/asus-tuf-gaming-f15-2022-review-price/>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.

Recenzie, hodnotenia a skúsenosti zákazníkov

Zistite, čo si o tomto produkte myslia ľudia, ktorí si ho už zakúpili. Nižšie nájdete odkazy na slovenské a české zákaznícke recenzie produktu Asus TUF Gaming F15 na podstránkach obľúbených e-shopov a porovnávačov. Skontrolujte si ich všetky naraz – rýchlo a jednoducho. Odkazy sa automaticky otvárajú na novej karte.
Hodnotenia zákazníkov e-shopu alza.sk 🇸🇰

Prečítajte si recenzie a skúsenosti zákazníkov, ktorí si produkt Asus TUF Gaming F15 zakúpili na e-shope Alza.sk.

Hodnotenia zákazníkov e-shopu mall.sk 🇸🇰

Prečítajte si recenzie a skúsenosti zákazníkov, ktorí si produkt Asus TUF Gaming F15 zakúpili na e-shope MALL.sk.

Hodnotenia používateľov portálu heureka.sk 🇸🇰

Pozrite si, ako hodnotia produkt Asus TUF Gaming F15 používatelia cenového porovnávača Heureka.sk.

Hodnotenia používateľov portálu heureka.cz 🇨🇿

Pozrite si, ako hodnotia produkt Asus TUF Gaming F15 používatelia českej verzie cenového porovnávača Heureka – Heureka.cz.

Kategória: Notebooky