Asus ROG Flow Z13

Odborné recenzie, testy a hodnotenia

Hodnotenie engadget.com Automatický preklad skontrolovaný editorom

Flow Z13 je veľmi zaujímavý systém, a pre ľudí, ktorí hľadajú prenosný a prispôsobiteľný stroj s veľkým výkonom, som rád, že ASUS po všetkých tých rokoch konečne vytvoril herný tablet/odnímateľný počítač 2v1. A hoci sa Z13 vďaka svojej vysokej cene bude väčšine ľudí predávať neuveriteľne ťažko, stále si myslím, že je neprakticky skvelý.

Citované dňa 2023-01-10 03:32 z webovej adresy <https://www.engadget.com/asus-rog-flow-z-13-review-specs-price-impressions-170001149.html>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny a skontrolovaná editorom.
Hodnotenie wired.com Automatický preklad skontrolovaný editorom

Extrémne prenosný, nádherný displej, vysoký všestranný výkon, skvelý na hry z pohľadu prvej osoby

Vysoká cena za priemerný herný výkon, drahý doplnkový eGPU, malý trackpad

Citované dňa 2023-01-10 03:32 z webovej adresy <https://www.wired.com/review/asus-rog-flow-z13/>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny a skontrolovaná editorom.
Hodnotenie hardwarezone.com.sg Automatický preklad skontrolovaný editorom

ROG Flow Z13 som skutočne považoval za jednu z najlepších inovácií tejto hernej spoločnosti. ROG Flow Z13 pravdepodobne tiež predbehol svoju dobu. Ale ak niečo, tak ponúka úžasný pohľad na to, ako by mohla vyzerať budúcnosť „mobilného“ hrania. A musím povedať, že to, čo vidím, sa mi páči.

Citované dňa 2023-01-10 03:32 z webovej adresy <https://www.hardwarezone.com.sg/review-rog-flow-z13-review-mobile-device-built-around-gamer-lifestyle>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny a skontrolovaná editorom.

Recenzie, hodnotenia a skúsenosti zákazníkov

Zistite, čo si o tomto produkte myslia ľudia, ktorí si ho už zakúpili. Nižšie nájdete odkazy na slovenské a české zákaznícke recenzie produktu Asus ROG Flow Z13 na podstránkach obľúbených e-shopov a porovnávačov. Skontrolujte si ich všetky naraz – rýchlo a jednoducho. Odkazy sa automaticky otvárajú na novej karte.
Hodnotenia zákazníkov e-shopu alza.sk 🇸🇰

Prečítajte si recenzie a skúsenosti zákazníkov, ktorí si produkt Asus ROG Flow Z13 zakúpili na e-shope Alza.sk.

Hodnotenia zákazníkov e-shopu mall.sk 🇸🇰

Prečítajte si recenzie a skúsenosti zákazníkov, ktorí si produkt Asus ROG Flow Z13 zakúpili na e-shope MALL.sk.

Hodnotenia používateľov portálu heureka.sk 🇸🇰

Pozrite si, ako hodnotia produkt Asus ROG Flow Z13 používatelia cenového porovnávača Heureka.sk.

Hodnotenia používateľov portálu heureka.cz 🇨🇿

Pozrite si, ako hodnotia produkt Asus ROG Flow Z13 používatelia českej verzie cenového porovnávača Heureka – Heureka.cz.