Asus VivoBook 17

Odborné recenzie, testy a hodnotenia

Hodnotenie notebookcheck.net Automatický preklad overený editorom

Asus VivoBook 17 presvedčí matným, ostrým displejom, dobrým výkonom systému a chladnou a tichou kancelárskou prevádzkou. Kompromisy spočívajú najmä vo výdrži batérie a klávesnici.

Citované dňa 09. 1. 2023 z webovej adresy <https://www.notebookcheck.net/Asus-VivoBook-17-F712JA-review-Affordable-17-inch-laptop-with-passive-cooling.617114.0.html>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie pcmag.com Automatický preklad overený editorom

Asus VivoBook 17 M712 ponúka dostatok svalov založených na AMD Ryzen na uľahčenie jednoduchých úloh a jeho 17-palcová obrazovka a štýlové strieborné šasi sú za veľmi atraktívnu cenu.

Citované dňa 09. 1. 2023 z webovej adresy <https://www.pcmag.com/reviews/asus-vivobook-17-m712>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie itechguides.com Automatický preklad overený editorom

ASUS VivoBook 17 je klasicky vyzerajúci notebook s pekným dizajnom. Poskytuje uspokojivú úroveň výkonu a je ideálnou voľbou ako náhrada stolného počítača. Okrem krátkej výdrže batérie a slabej konštrukcie je za svoju cenu dostatočne dobrý.

Citované dňa 09. 1. 2023 z webovej adresy <https://www.itechguides.com/asus-vivobook-17-review/>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.

Recenzie, hodnotenia a skúsenosti zákazníkov

Zistite, čo si o tomto produkte myslia ľudia, ktorí si ho už zakúpili. Nižšie nájdete odkazy na slovenské a české zákaznícke recenzie produktu Asus VivoBook 17 na podstránkach obľúbených e-shopov a porovnávačov. Skontrolujte si ich všetky naraz – rýchlo a jednoducho. Odkazy sa automaticky otvárajú na novej karte.
Hodnotenia zákazníkov e-shopu alza.sk 🇸🇰

Prečítajte si recenzie a skúsenosti zákazníkov, ktorí si produkt Asus VivoBook 17 zakúpili na e-shope Alza.sk.

Hodnotenia používateľov portálu heureka.sk 🇸🇰

Pozrite si, ako hodnotia produkt Asus VivoBook 17 používatelia cenového porovnávača Heureka.sk.

Hodnotenia používateľov portálu heureka.cz 🇨🇿

Pozrite si, ako hodnotia produkt Asus VivoBook 17 používatelia českej verzie cenového porovnávača Heureka – Heureka.cz.

Kategória: Notebooky