Asus VivoBook 15

Odborné recenzie, testy a hodnotenia

Hodnotenie pcmag.com Automatický preklad overený editorom

Kombinácia výkonu a portov Asusu VivoBook 15 vytvára presvedčivú ponuku rozpočtového notebooku v porovnaní s alternatívami za podobné ceny, hoci rozpačitá obrazovka ho drží od najvyšších známok.

Citované dňa 09. 1. 2023 z webovej adresy <https://www.pcmag.com/reviews/asus-vivobook-15-f512ja-as34>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie gadgetreview.com Automatický preklad overený editorom

ASUS VivoBook 15 určite odporúčame! Ak nie ste náročný hráč, ktorý potrebuje špecializovaný notebook, VivoBook 15 by mal byť viac než dostatočný na to, aby splnil (a prekonal) vaše očakávania. Priali by sme si, aby mal lepšiu obrazovku, ale to je jediná vec, ktorú môžeme tomuto notebooku skutočne vytknúť.

Citované dňa 09. 1. 2023 z webovej adresy <https://www.gadgetreview.com/asus-vivobook-15-review>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie tomsguide.com Automatický preklad overený editorom

Asus VivoBook 15 zvládne bežné úlohy a trocha videohernej nostalgie, ale nie je to upgrade, ktorý hľadáte.

Citované dňa 09. 1. 2023 z webovej adresy <https://www.tomsguide.com/reviews/asus-vivobook-15>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie digitweek.com Automatický preklad overený editorom

Asus VivoBook 15 dosahuje príjemnú rovnováhu medzi cenou, prémiovým dizajnom a vysoko prenosnou konštrukciou, pričom poskytuje silný všestranný výkon a dobrú konektivitu bez toho, aby bol príliš drahý.

Citované dňa 09. 1. 2023 z webovej adresy <https://www.digitweek.com/asus-vivobook-15-x515ea-review/>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.

Recenzie, hodnotenia a skúsenosti zákazníkov

Zistite, čo si o tomto produkte myslia ľudia, ktorí si ho už zakúpili. Nižšie nájdete odkazy na slovenské a české zákaznícke recenzie produktu Asus VivoBook 15 na podstránkach obľúbených e-shopov a porovnávačov. Skontrolujte si ich všetky naraz – rýchlo a jednoducho. Odkazy sa automaticky otvárajú na novej karte.
Hodnotenia zákazníkov e-shopu alza.sk 🇸🇰

Prečítajte si recenzie a skúsenosti zákazníkov, ktorí si produkt Asus VivoBook 15 zakúpili na e-shope Alza.sk.

Hodnotenia zákazníkov e-shopu mall.sk 🇸🇰

Prečítajte si recenzie a skúsenosti zákazníkov, ktorí si produkt Asus VivoBook 15 zakúpili na e-shope MALL.sk.

Hodnotenia používateľov portálu heureka.sk 🇸🇰

Pozrite si, ako hodnotia produkt Asus VivoBook 15 používatelia cenového porovnávača Heureka.sk.

Hodnotenia používateľov portálu heureka.cz 🇨🇿

Pozrite si, ako hodnotia produkt Asus VivoBook 15 používatelia českej verzie cenového porovnávača Heureka – Heureka.cz.

Kategória: Notebooky