Asus Vivobook Flip 14

Odborné recenzie, testy a hodnotenia

Hodnotenie digitaltrends.com Automatický preklad overený editorom

Asus VivoBook Flip 14 je napriek neuspokojivému displeju a kvalite vyhotovenia výkonný rozpočtový notebook.

Citované dňa 08. 1. 2023 z webovej adresy <https://www.digitaltrends.com/computing/asus-vivobook-flip-14-review/>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie notebookcheck.net Automatický preklad overený editorom

Asus VivoBook Flip 14 ponúka dobrý celkový výkon a snaží sa čo najviac konkurovať svojim príbuzným ZenBookom. Kompromisy Asusu v niekoľkých oblastiach spolu s nestabilitou ovládača Iris Xe Max však trochu brzdia vyhliadky VivoBooku Flip 14 voči konkurencii.

Citované dňa 08. 1. 2023 z webovej adresy <https://www.notebookcheck.net/Asus-VivoBook-Flip-14-TP470EZ-Convertible-Review-A-good-all-rounder-with-Iris-Xe-Max-as-its-Achilles-heel.512380.0.html>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie androidauthority.com Automatický preklad overený editorom

Asus VivoBook Flip 14 (2021) je notebook 2v1, ktorý na papieri vyzerá skvele, ale jeho displej nedokáže zaujať. Má solídny výkon a skvelú výdrž batérie, ale aj pomerne veľa dizajnových problémov, ktoré z neho robia ťažké odporúčanie.

Citované dňa 08. 1. 2023 z webovej adresy <https://www.androidauthority.com/asus-vivobook-flip-14-2021-review-1638757/>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie digitweek.com Automatický preklad overený editorom

Asus VivoBook Flip 14 je dobrý lacný notebook 2v1 bez väčších nedostatkov. Konštrukcia je elegantná, kompaktná a ľahká, má solídny výber portov a peknú obrazovku so slušnou výdržou batérie.

Citované dňa 08. 1. 2023 z webovej adresy <https://www.digitweek.com/asus-vivobook-flip-14-tp470ea-as34t-review/>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.

Recenzie, hodnotenia a skúsenosti zákazníkov

Zistite, čo si o tomto produkte myslia ľudia, ktorí si ho už zakúpili. Nižšie nájdete odkazy na slovenské a české zákaznícke recenzie produktu Asus Vivobook Flip 14 na podstránkach obľúbených e-shopov a porovnávačov. Skontrolujte si ich všetky naraz – rýchlo a jednoducho. Odkazy sa automaticky otvárajú na novej karte.
Hodnotenia zákazníkov e-shopu alza.sk 🇸🇰

Prečítajte si recenzie a skúsenosti zákazníkov, ktorí si produkt Asus Vivobook Flip 14 zakúpili na e-shope Alza.sk.

Hodnotenia používateľov portálu heureka.sk 🇸🇰

Pozrite si, ako hodnotia produkt Asus Vivobook Flip 14 používatelia cenového porovnávača Heureka.sk.

Hodnotenia používateľov portálu heureka.cz 🇨🇿

Pozrite si, ako hodnotia produkt Asus Vivobook Flip 14 používatelia českej verzie cenového porovnávača Heureka – Heureka.cz.

Kategória: Notebooky