Asus TUF Gaming A15

Odborné recenzie, testy a hodnotenia

Hodnotenie techadvisor.com Automatický preklad skontrolovaný editorom

Asus TUF Gaming A15 využíva solídny grafický procesor Nvidia, pôsobivý procesor AMD a kvalitnú obrazovku, aby poskytol skvelý herný zážitok za slušnú cenu – aj keď konektivita, trackpad a reproduktory sú priemerné.

Citované dňa 2023-01-09 10:48 z webovej adresy <https://www.techadvisor.com/article/723204/asus-tuf-gaming-a15-2022-review.html>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny a skontrolovaná editorom.
Hodnotenie ultrabookreview.com Automatický preklad skontrolovaný editorom

Celkovo tieto TUF stoja vo svojom segmente za zváženie, najmä preto, že očakávam ich konkurencieschopnú cenu na väčšine trhov.

Citované dňa 2023-01-09 10:48 z webovej adresy <https://www.ultrabookreview.com/55308-asus-tuf-gaming-a15-review/>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny a skontrolovaná editorom.
Hodnotenie techradar.com Automatický preklad skontrolovaný editorom

Asus TUF A15 je skvelý cenovo dostupný herný notebook, ktorému sa podarilo dosiahnuť správnu rovnováhu medzi výkonom a hodnotou. Silný výkon v rozlíšení 1080p, odolná kvalita konštrukcie a veľký výber portov mu získajú veľa fanúšikov, najmä medzi kompetitívnymi esport hráčmi.

Citované dňa 2023-01-09 10:48 z webovej adresy <https://www.techradar.com/reviews/asus-tuf-a15>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny a skontrolovaná editorom.
Hodnotenie appuals.com Automatický preklad skontrolovaný editorom

ASUS TUF GAMING A15 sa stal novou značkou dokonalosti a pomeru ceny a výkonu; poskytuje špičkové hardvérové komponenty v kombinácii s minimálnym, ale oslnivým vzhľadom, ktorý za túto cenu ešte nikdy nebol vídaný.

Citované dňa 2023-01-09 10:48 z webovej adresy <https://appuals.com/asus-tuf-gaming-a15-review/>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny a skontrolovaná editorom.

Recenzie, hodnotenia a skúsenosti zákazníkov

Zistite, čo si o tomto produkte myslia ľudia, ktorí si ho už zakúpili. Nižšie nájdete odkazy na slovenské a české zákaznícke recenzie produktu Asus TUF Gaming A15 na podstránkach obľúbených e-shopov a porovnávačov. Skontrolujte si ich všetky naraz – rýchlo a jednoducho. Odkazy sa automaticky otvárajú na novej karte.
Hodnotenia zákazníkov e-shopu alza.sk 🇸🇰

Prečítajte si recenzie a skúsenosti zákazníkov, ktorí si produkt Asus TUF Gaming A15 zakúpili na e-shope Alza.sk.

Hodnotenia zákazníkov e-shopu mall.sk 🇸🇰

Prečítajte si recenzie a skúsenosti zákazníkov, ktorí si produkt Asus TUF Gaming A15 zakúpili na e-shope MALL.sk.

Hodnotenia používateľov portálu heureka.sk 🇸🇰

Pozrite si, ako hodnotia produkt Asus TUF Gaming A15 používatelia cenového porovnávača Heureka.sk.

Hodnotenia používateľov portálu heureka.cz 🇨🇿

Pozrite si, ako hodnotia produkt Asus TUF Gaming A15 používatelia českej verzie cenového porovnávača Heureka – Heureka.cz.