Asus TUF Gaming A15

Odborné recenzie, testy a hodnotenia

Hodnotenie techadvisor.com Automatický preklad overený editorom

Asus TUF Gaming A15 využíva solídny grafický procesor Nvidia, pôsobivý procesor AMD a kvalitnú obrazovku, aby poskytol skvelý herný zážitok za slušnú cenu – aj keď konektivita, trackpad a reproduktory sú priemerné.

Citované dňa 09. 1. 2023 z webovej adresy <https://www.techadvisor.com/article/723204/asus-tuf-gaming-a15-2022-review.html>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie ultrabookreview.com Automatický preklad overený editorom

Celkovo tieto TUF stoja vo svojom segmente za zváženie, najmä preto, že očakávam ich konkurencieschopnú cenu na väčšine trhov.

Citované dňa 09. 1. 2023 z webovej adresy <https://www.ultrabookreview.com/55308-asus-tuf-gaming-a15-review/>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie techradar.com Automatický preklad overený editorom

Asus TUF A15 je skvelý cenovo dostupný herný notebook, ktorému sa podarilo dosiahnuť správnu rovnováhu medzi výkonom a hodnotou. Silný výkon v rozlíšení 1080p, odolná kvalita konštrukcie a veľký výber portov mu získajú veľa fanúšikov, najmä medzi kompetitívnymi esport hráčmi.

Citované dňa 09. 1. 2023 z webovej adresy <https://www.techradar.com/reviews/asus-tuf-a15>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie appuals.com Automatický preklad overený editorom

ASUS TUF GAMING A15 sa stal novou značkou dokonalosti a pomeru ceny a výkonu; poskytuje špičkové hardvérové komponenty v kombinácii s minimálnym, ale oslnivým vzhľadom, ktorý za túto cenu ešte nikdy nebol vídaný.

Citované dňa 09. 1. 2023 z webovej adresy <https://appuals.com/asus-tuf-gaming-a15-review/>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.

Recenzie, hodnotenia a skúsenosti zákazníkov

Zistite, čo si o tomto produkte myslia ľudia, ktorí si ho už zakúpili. Nižšie nájdete odkazy na slovenské a české zákaznícke recenzie produktu Asus TUF Gaming A15 na podstránkach obľúbených e-shopov a porovnávačov. Skontrolujte si ich všetky naraz – rýchlo a jednoducho. Odkazy sa automaticky otvárajú na novej karte.
Hodnotenia zákazníkov e-shopu alza.sk 🇸🇰

Prečítajte si recenzie a skúsenosti zákazníkov, ktorí si produkt Asus TUF Gaming A15 zakúpili na e-shope Alza.sk.

Hodnotenia zákazníkov e-shopu mall.sk 🇸🇰

Prečítajte si recenzie a skúsenosti zákazníkov, ktorí si produkt Asus TUF Gaming A15 zakúpili na e-shope MALL.sk.

Hodnotenia používateľov portálu heureka.sk 🇸🇰

Pozrite si, ako hodnotia produkt Asus TUF Gaming A15 používatelia cenového porovnávača Heureka.sk.

Hodnotenia používateľov portálu heureka.cz 🇨🇿

Pozrite si, ako hodnotia produkt Asus TUF Gaming A15 používatelia českej verzie cenového porovnávača Heureka – Heureka.cz.

Kategória: Notebooky