Asus ProArt Studiobook 16 OLED

Odborné recenzie, testy a hodnotenia

Hodnotenie pcmag.com Automatický preklad overený editorom
80/100

Asus ProArt Studiobook 16 je pôsobivý notebook vyrobený s ohľadom na tvorcov obsahu, od jeho všestranného otočného ovládača a 4K OLED obrazovky až po špičkové komponenty AMD a Nvidia.

Citované dňa 10. 1. 2023 z webovej adresy <https://www.pcmag.com/reviews/asus-proart-studiobook-16-oled-h5600>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie laptopmedia.com Automatický preklad overený editorom

Na konci dňa je kúpa tohto notebooku dobrou voľbou, ak sa vám to vráti. Skutočne nie je lacný, ale poskytuje veľký potenciál, ktorý vám uľahčí život (alebo aspoň ten pracovný).

Citované dňa 10. 1. 2023 z webovej adresy <https://laptopmedia.com/review/asus-proart-studiobook-16-oled-w7600/>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie creativebloq.com Automatický preklad overený editorom
100/100

Asus ProArt Studiobook 16 OLED je jednou z najlepších prenosných pracovných staníc pre kreatívnych profesionálov, ktorá sa odpútava od nudného tradičného dizajnu a poskytuje skutočne užitočné a inovatívne riešenia na zefektívnenie používania zariadenia.

Citované dňa 10. 1. 2023 z webovej adresy <https://www.creativebloq.com/reviews/asus-proart-studiobook-16-oled>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.
Hodnotenie smartprix.com Automatický preklad overený editorom
84/100

Ak sa teda profesionálne venujete tvorbe obsahu a používate softvér, ako je Photoshop, mali by ste si vybrať toto zariadenie. Ak ste však niekto, kto sa tvorbe obsahu a ďalším veciam až tak nevenuje, potom si nemyslím, že investovať takú veľkú sumu do notebooku bude múdre rozhodnutie.

Citované dňa 10. 1. 2023 z webovej adresy <https://www.smartprix.com/bytes/asus-proart-studiobook-16-oled-review/>. Citovaná časť originálneho textu bola strojovo preložená do slovenčiny, skontrolovaná editorom a prípadne upravená tak, aby čo najpresnejšie vyjadrovala myšlienku/y pôvodného textu.

Recenzie, hodnotenia a skúsenosti zákazníkov

Zistite, čo si o tomto produkte myslia ľudia, ktorí si ho už zakúpili. Nižšie nájdete odkazy na slovenské a české zákaznícke recenzie produktu Asus ProArt Studiobook 16 OLED na podstránkach obľúbených e-shopov a porovnávačov. Skontrolujte si ich všetky naraz – rýchlo a jednoducho. Odkazy sa automaticky otvárajú na novej karte.
Hodnotenia zákazníkov e-shopu alza.sk 🇸🇰

Prečítajte si recenzie a skúsenosti zákazníkov, ktorí si produkt Asus ProArt Studiobook 16 OLED zakúpili na e-shope Alza.sk.

Hodnotenia zákazníkov e-shopu mall.sk 🇸🇰

Prečítajte si recenzie a skúsenosti zákazníkov, ktorí si produkt Asus ProArt Studiobook 16 OLED zakúpili na e-shope MALL.sk.

Hodnotenia používateľov portálu heureka.sk 🇸🇰

Pozrite si, ako hodnotia produkt Asus ProArt Studiobook 16 OLED používatelia cenového porovnávača Heureka.sk.

Hodnotenia používateľov portálu heureka.cz 🇨🇿

Pozrite si, ako hodnotia produkt Asus ProArt Studiobook 16 OLED používatelia českej verzie cenového porovnávača Heureka – Heureka.cz.

Kategória: Notebooky